Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első lady ciklus teás...

Ez az első lady ciklus teás hónapom! 9. ciklusnapon vagyok és egész nap tojásfehérjés nyákos "folyásom" van. Elképzelhető, hogy ennyire előrehozta volna a peteérésem?

Figyelt kérdés

35-40 naposak voltak eddíg a ciklusaim.

Bár úgy írtam,ez az első hónapom,de már elkezdtem inni a múlthónapban a 35.ciklusnaptól és végül a 40.napon jött meg. Ott abbahagytam és a 3.-tól az 5.napig palástfűt ittam,majd a 6.7.8.9.napon a lady ciklust.


2016. febr. 3. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
De miért kevered a palástfűvel? A lady ciklus nagy része palástfű...
2016. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lady ciklusban van cicka,az "növeli" a vérzést,a palástfű meg csökkenti.
2016. febr. 3. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, akkor sem értem. A lady ciklus tea összetevői:

- palástfű

- cickafark

- citromfű

- ánizs

Minek kevered össze-vissza a palástfűvel még pluszban?

Rá van írva a pontos használati utasítás, (vagy a neten a feltaláló doktornő honlapján) hogy a ciklus mely napján kell inni, hogyan kell elkészíteni, hány napig kell fogyasztani. Csak megfelelő használat esetén érhető el eredmény. Nem megfelelő használat esetén semmit sem ér.

Nekem 3 hónap ELŐÍRÁS SZERINTI használat után tette rendbe a ciklusomat.

2016. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na szóval :)

Kb úgy alkalmazom mint a cicka-palástfű felállàst. Menzesz utolsó napjától kell a cickát inni. Mivel ebben cickafarkfű van,amitől sok vérzés lesz,ezért nem ittam mikor megjött. Helyette palástfűt ittam,mivel csökken tőle a vérzés! Majd folytattam a lady ciklust miután elmúlt a menzeszem. Nem akartam,hogy 1 hétig vérezzek,mikor a tea nélkül megúszom 4 nap alatt.

2016. febr. 3. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vérezt volna,a lady ciklus teát a 15.ciklusnaptól kell elkezdeni inni 1 hétig :/
2016. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!