Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nagyon változó a...

Akinek nagyon változó a ciklusa (28-40 napos), honnan tudja, mikorra nemvárja?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hőmérőztem, így tudtam mikor volt ovu onnantól meg mindig 14-15 nap a luteális szakasz
2016. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A 40 nap az sok, a 28 meg a 40 közt meg majdnem 2 hét a különbség, ekkora ingadozással talán érdemes lenne dokihoz menni.
2016. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2.-nak köszönöm az aggódást :D


Első! Neked a hőmérőzés bevált? Tehát mindíg akkorra húzta be az ovut,amikor ténylegesen volt? És onnantól 14-15.napra megis jött? Én hőmérőzök,de cikk cakkos :( az orvosom aztmondta,vszínűleg a hormon ingadozás miatt,így most azt ráhagytam. Pár hónap és beáll a ciklusom,de addíg jó volna tudni. Még 1 kérdés! Érzel valamit peteérésnél?

2016. febr. 3. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
hát a lányom 3. hónapra összejött vele szóval végül is mondhatni hogy bevált (35 és 50 napos ciklusok váltakoztak). A második terhességemnél már ovu tesztet használtunk, mert a hőmérővel könnyű lecsúszni az ovuról...így 5. hónapra jött össze.
2016. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaz nekem ekkora azért nem volt (28-35 naposak) de néha éreztem az ovut, amikor babás lettem is egy ilyen ciklus volt és pont 35 napos ciklus lett volna, 36. napon teszteltem. De ha 14. napon éreztem volna ovut akkor korábbra nem vártam volna.

Egyébként tervben volt az ovu teszt, hogy nagyjából tudjam de viszonylag hamar összejött a baba így végül nem használtam.

2016. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azon aggodalmaskodok,hogy ha nem tudom mikor van ovu,akkor nem tudunk időben időzíteni. Ez azért is rossz mert keveset tudunk együtt lenni. Tehát általában csak péntek,szombat,vasárnap. Párom állandó éjszakás így szinte nem is találkozunk,csak 1 órára "futunk" össze naponta! Én jövök,ő készülődik és megy... De simán belefèrne havonta 1x,ha tudnám az ovu idejét,hogy felkeltsen hajnalban ha megérkezik ;) Egyéb esetben nem :D ő hulla,én meg nem tudok visszaaludni (próbáltuk már) és kukorékolnék 4-5 órahosszát munka előtt.
2016. febr. 3. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elegge valtozoak a ciklusaim, de szerencsere a felidot mindig megereztem, igy viszonylag konnyu jelyzetben voltam. Bar a kislanyunk pont ugy fogant, h azt hittem lekestunk nehany nappal. 😊
2016. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor a homerozes melle vegyel ovu tesztet. vateran rendelten 30 dbot 35 ftos darab aron, eleg volt vagy 4 honapig.
2016. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mandiga ***** válasza:

Valaki onnét, hogy megérzi a félidőt? Valakinek beválik az ovuteszt és a hőmérőzés.

Nos én jelenleg nem tudom mikorra várjam, vagy ne várjam. Ovu teszt már 3 szor volt pozi, a hőm érdekesen alakul, úgyhogy nem tudom hányadik dpo-n vagyok, ha egyáltalán volt ovum. Nekem nem egyszerű. :(

2016. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem peteéréskor ovulációs tüneteim vannak,ahhoz igazítom a nemvárt napját.
2016. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!