Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 12-én volt az...

Szeptember 12-én volt az utolsó menzim, és a legutóbbi ciklusom 29napos volt. De ez változó leginkább 32 napos. Októberben nem védekeztünk. Sajnos meló miatt okt.25-én voltunk utoljára együtt. Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

Igazából azt nem tudom, hogy most a 29 nap felét vegyem vagy a 32 napoknak, mert 90%-ban 32napos a ciklusom. Tesztet már csináltam negatív lett.:-( És most azt sem tudom, hogy késik-e vagy csak ismét 32napos lesz a ciklusom.

Az utolsó együttlétünk után 4-5napig barna folyásom volt,amit nem tudok mire vélni? Ezzel voltam már dokinál, de csak egy rákszűrést csinált, az rendben volt. Olvastam, hogy ez lehet a tüszőrepedés de talán a beágyazódás jele is?.

Várom segítségeteket, tanácsaitokat!

Lepke


2010. okt. 12. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Peteérés/tüszőrepedés általában a következő mensit megelőző 14. napon van. Azaz 29 napos ciklusnál a 15. napon, 32 napos ciklusnál a 18. napon. Az utolsó együttlétetek a ciklus 17. napján volt. Ebből akkor lehet terhesség, ha ez után 2, max. 3 nappal volt peteérésed.

A beágyazódás az együttlétet követően 10-12 nappal következik be, és ez járhat ritkán pecsételő (egyszeri) barnázással.

Tüszőrepedésnél még nem hallottam barnázásról, de biztos előfordulhat.

2010. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elbézést kérek a kérdésemnél elgépeltem a hónapot nem október 25-én voltunk utoljára együtt hanem szeptember 25-én. Azt tudom hogyan kell számítani a peteérést. Leginkábbb azt szeretném tudni, hogy ha most 29 napos ciklust veszek késik, de ha 32 naposat nem mivel az csak okt.14-én lesz. A barnázással meg elmegyek ismét orvoshoz.

Köszi a segítséget!

2010. okt. 13. 06:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a www.ciklus.hu -t.
2010. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!