Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beágyazòdá...

Szerintetek ez beágyazòdás volt vagy csak hormon probléma?

Figyelt kérdés

Jan.5 a ciklus első napja. 33 naposak a ciklusaim az az a nemvárt nap febr.6.

A ciklus 24.napjátòl az az jan 28-tòl 3 napig pecsételő vérzésem volt. Minimális de egész nap, szinte a 3 napra elég lett volna 2 tisztasági. Ezt megelőzően 2 napig barnázás volt. A 30.napon egész nap szúrkált a hasam a méhemnél és ami nagyon furi hogy 2 napja esténkén tojásfehérje szerű nyákom van.


2016. febr. 4. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

szurkolok, hogy legyen baba, viszont ne legyen hormongond!:)


egyébként mindkettő lehet. a beágyazódás is járhat ilyen tünettel (bár egyszeri barnázást szoktam olvasni), de egy hormonsor nézetése szinte semmibe nem kerül, ha a következő hónapban megjön. 3. és 21. napi. várjuk ki a 6-át!:) esetleg valami jobb teszttel próbálhatsz már holnap is tesztelni!

2016. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem merek tesztelni vasárnap előtt. :) Már 14 hónapja várjuk a picit. :(
2016. febr. 4. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:

és nem volt még kivizsgálásotok? mert a hormonprobléma nem "csak", ahogy a kérdésedben írod. sajnos, tudom. én a vetélésem után 12. hétig egy maroknyi gyógyszerrel éltem a napjaimat (tsh, inzulin, d-vitamin gondok), azóta csak napi egy szuri maradt, de az már 34 vidám, felemelő hete (nem:D).


szóval egy kivizsgálást indítsatok el! egy év a max, amit kivárhat az ember.

2016. febr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász hormon vizsgálat nélkül felírt 3 hó clostit. A ciklus 3.napjától 5 napon keresztül 2x1 szemet.
2016. febr. 4. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem kicsit gyanus hogy hormon. Beágyazódással nem hallottam/olvastam még ennyi vérzéést soha. Nekeem is szó szerint 2csepp volt.

De ne add fel a fima 25hónapig készült :)

Júliusban elmentem orvoshoz hogy több mint 2 éve nem jön, közölte az egyikpetefészkeim csökevényes a.másik pcos, nem lehet gyerekem normál úton. Szeptemberben pozit teszteltem ;)

2016. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!