Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges a terhesseg verzes...

Lehetseges a terhesseg verzes ellenere ugy hogy mar 1 hete verzek de? Tobbi lent

Figyelt kérdés
maskor mindig megjon es elso 2 nap eros , most mar egy hete verzek , hol jobban latszik , hol csak amikor torlom meg magam ! egy betet eleg egesz napra , es mikor cserelek inkabb barnas pirosas , sotetebb, nem tiszta ver ! tesztet januar 24 -en csinaltam ami negativ volt !

2016. febr. 4. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de ha úgy érzed, csinálj mégegy tesztet.
2016. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg azota is verzek
2016. febr. 14. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor el kellene menni orvoshoz nem gondolod?
2016. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el dokihoz ne hogy méhenkivüli terheséged legyen vagy egyébb más. Mert ez elég hosszu vérzés azár mennyi is jön töled.

Szerintem nem vagy az.

2016. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
viszakell menjek jovo honapban , a prolaktinom nagy ,,,lehet emiatt is ???
2016. febr. 15. 09:24
 6/10 mandiga ***** válasza:

Szerintem sem normális, úgyhogy minél előbb menj vissza a dokihoz, ne várj. Bármi lehet, az orvos majd megtudja. Nem hinném, hogy terhesség, méhen kívülinél meg görcsölnél is.

A vérveszteség sem jó, mert elöbb utóbb vért veszítesz, mert ez nem normális.

2016. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mandiga ***** válasza:
"megtudja=megmondja"
2016. febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. 10 napig vereztem. Bementem a kórházba h nezzenek meg mitől lehet. Azonnal műtöttek. Ne jatsz az ilyennel. Mielőbb lásson orvos!
2016. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jaj ,,,, utolso mivel mutottek ? :(
2016. febr. 15. 12:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyit mondott az orvos higy rendellenes vérzés. Igazából semmi extra nem volt. Vagyis nem mondta. De nekem gyanús hogy azonnal műtöttek. Bár arra fogta hogy a vér veszteség miatt nagy bajom lehet. A szövettani vizsgálat is jó lett. Szval nem tudni miért volt...
2016. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!