Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség vagy...

Lehetséges a terhesség vagy ki van zárva?

Figyelt kérdés
6-án este észrevettem a folyásomban némi vért. Másnap délben voltunk együtt a párommal. Ma csináltam tesztet, negatív lett (azért csináltam, mert tegnap lázas voltam, hasfájásom volt, a melleim fájnak, mint mensi előtt és a fejem is fájt + gyakrabban járok pisilni).
2016. jan. 18. 14:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és valami folyásom is van. Ez lehet ugyebár a mensi jele is? A teszt am korai volt?
2016. jan. 18. 14:19
 2/6 tarnai válasza:
Gratulálok!
2016. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mensi előtt pár nappal vizes folyás mensit jelezheti, de nem egy ember cáfolt már rá erre.
2016. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Negatív teszt, ahhoz nem kell gratulálni, legalábbis az én esetemben nem :)

Nem vizes a folyásom, hanem inkább krémes, nem sok, nem kellemetlen a szaga (gondolom nem fertőzés)

2016. jan. 18. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban uccsó pár napban nekem is sok és sűrű folyasom volt, pár nap múlva megjött :( terhesség jele is lehet, mert a hüvelyfal megvastagszik, így a folyás is több lesz.
2016. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem, hogy az vagyok, a teszt negatív lett és a teszt az teszt, a többi meg üres okoskodás :)
2016. jan. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!