Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megujjaztam a barátnőmet és...

Megujjaztam a barátnőmet és lehet kicsit ondós volt a kezem (a sajátomtól). Ettől lehet terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket kérném! Megujjaztam a barátnőm és előtte a saját váladékomat töröltem le egy zsepivel. Lehet kicsit olyanok lettek az ujjaim. Ettől teherbeeshet? Hallottam olyan hogy 10 centiig bent kell lennie ahhoz hogy megtermékenyüljön egy lány. ez így van? Aznap kellett volna megjönnie neki mikor ez történt és általában pontosan jött neki (az elmúlt egy hónapba kezdtünk el nemi életet élni és csak erre tudunk gyanakodni) most viszont 4-5 napot késik. Lehet hogy terhes lett vagy ettől nem lehet? nem volt benne olyan mélyen az ujjam én szkeptikus vagyok viszont ő nagyon aggódik. Legyetek szívesek gyors válaszokat adni! Előre is köszönöm mindenkinek!
2016. febr. 4. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

"Hallottam olyan hogy 10 centiig bent kell lennie ahhoz hogy megtermékenyüljön egy lány. ez így van?"


Ez úgy hülyeség, ahogy van.


"Aznap kellett volna megjönnie neki mikor ez történt és általában pontosan jött neki"

Kicsi az esély rá, hogy valaki ilyenkor esik teherbe, de nem lehetetlen.



(az elmúlt egy hónapba kezdtünk el nemi életet élni és csak erre tudunk gyanakodni) most viszont 4-5 napot késik. Lehet hogy terhes lett vagy ettől nem lehet?


4-5 nap késés után már nyugodtan vehettek egy tesztet, ha gond van, kimutatná. Ennyit megér, hogy megnyugodjatok.

2016. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ELőször is nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat. Még várunk vele egy kicsit szerintem de lehet teszt lesz a vége. Mások is nyugodtan válaszolhatnak még szívesen olvasom mások, tapasztaltabbak véleményét!
2016. febr. 4. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem 5 napja ujjaztad meg.Aznap kellett volna neki megjönnie,de késik neki max 5 napja...szóval kizárt,hogy azért késik neki most mert akkor terhes lett mert még a beágyazódás sem kezdődött meg.Máskor nem történt ilyen baleset?Mert ha igen akkor esetleg abból lehet terhes,de egyébként így nem eshet teherbe!Javaslom a tesztet!Egyébként a stressztől,idegességtől is késhet a mensije...
2016. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vasárnap volt ez az egész eset és aznap kellett volna neki megjöjjön. szóval akkor azt mondod nem lehetséges hogy terhes lett ebből a kis balesetből?
2016. febr. 4. 18:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

De ha kb 10 nap múlva sem jön meg neki akkor vegyetek tesztet és csináljátok meg.Hamarabb ezt a balesetet egy teszt sem fogja kimutatni...

3-as

2016. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megfogadjuk a tanácsotokat! Köszönjük a válaszokat sokat segítettek! :)
2016. febr. 4. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:

kicsit ondós volt a kezem (a sajátomtól)


Bocs, de ezen hangosan felröhögtem. Enélkül simán azt hittem volna, a barátnődétől...

2016. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a sajátomtól"

Pedig azt hittem ,elötte kiverted valakinek...

2016. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!