Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm, ha...

Lehet terhes a barátnőm, ha csak pettingeltünk? Meg ujjaztam, utána odatettem a péniszem az övéhez, majd orálisan kielégítettem, és megujjaztam? Amikor a péniszemet odatettem még csak a nagy ajkakat sem húztam szét. Kevés előváladék volt rajta.

Figyelt kérdés
Az eset tegnap történt, ma az iskolába azt mondta hogy fáj a hasa (valami nyomó érzés, de nem tudta pontosan elmondani) és egy picit hányingere is volt. Ez lehetséges a stressz miatt nem? Halálra izguljuk magunkat folyamatosan..

2014. okt. 1. 15:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És még szűz, attól félünk hogy amikor orálisan kielégítettem, "odanyomhattam" a seprmiumokat?
2014. okt. 1. 15:57
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
"odatettem a péniszem az övéhez" .. szerintem tuti nem lesz terhes ha mindkettötöknek pénisze van ...
2014. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A vaginájára gondoltam, csak úgy túl hosszú lett volna a kérdés.
2014. okt. 1. 16:04
 4/23 anonim ***** válasza:
Már volt ez a kérdés, és elmondtuk, hogy nem, ennyitől nem lesz terhes. Sokszor még akkor sem lesz gyerek, ha az ember akarja.
2014. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Értem, de egyszerűen nem tudunk megnyugodni, most is fáj a hasa és hányingere van, nem lehet hogy terhes?
2014. okt. 1. 16:08
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is lenne, kizart, hogy masnap tunetei vannak, mert ezek a beagyazodas utan kb 10-12 nap mulva jelentkezhetnek.plane a hanyinger az meg aztan vegkepp csak a menzesz kimaradasa utan valoszinu hogy helentketik. Ne aggodjatok nem tortent semmi katasztrofa de azert maskor jobban figyeljetek es elkerulitek a masnapi stresszt es gyomorideget ;)
2014. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most azt mondja, hogy valami csomó van a méhénél.
2014. okt. 1. 16:41
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát ha odanyomtad akkor bizony lehet gyerek.Viszont másnap tünet még nem lehet, ahhoz kell 2 hét. Ha tünetei vannak és terhes akkor az már legalább 2 héttel előtti "nyomkodásbol" fogant terhesség. Óvszerrel pettingeljetek, legyetek óvatosak. A mestruációjának mikor kell megjönnie?
2014. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

holnap meg el fog ájulni a terheség miatt.


nem, nem terhes, szereti a figyelmedet, de ez egyelőre valószínűleg ennyi.

2014. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet ennyitől terhes, nyugodjatok meg!! De máskor ha ennyire izgultok, petting előtt is húzzatok óvszert.
2014. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!