Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak akik megosztanák...

Vannak akik megosztanák tesztjeiket?

Figyelt kérdés
"Pozitív-negatív terhességi tesztek,tapasztalatok" néven van egy oldal a közösségi oldalon! Kinek lenne kedve megosztani a tesztjeit,egyutt izgulni,egymast segiteni?

2016. febr. 5. 00:50
1 2
 1/12 mandiga ***** válasza:
Nekem lenne kedvem, igaz csak negatív tesztjeim vannak, meg néha "álpozitív". :(
2016. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Közösségi oldalon nem, de itt szívesen megmutatom:

[link]

2016. febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, ez pedig 2 másik negatív tesztem korábbról:

1. Testamed, szellemcsíkos, időn túli:

[link]


2. Clearblue pluszos teszt, 15. percben fotózva, szintén negatív (ugyanaznap ennél érzékenyebb teszt full negatív):

[link]


3. X-epil szellemcsíkos, időn túli (30-50 perc közötti) negatív tesztek,

A fölsőn nem látszik képen, az alsón bejelöltem nyíllal:

[link]

2016. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

13. Dpo: [link]

20. Dpo:

[link]

2016. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


24 hetes vagyok most :)

2016. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves kettes! Nem az a dolog lenyege,h csak a teszteket kell megosztani!a csoport azert lett,h meg tudjuk osztani egymaskozt a problemainkat,gondolatainkat,ha valaki szamara nem egyertelmu a tesztjenek eredmenye,akkor azt megoszthatja! Igazabol ez egy kis segito csoport lenne :)


Ezen a neven talaljatok meg az oltalt facebookon:

"Pozitív-negatív terhességi tesztek,tapasztalatok"

2016. febr. 5. 14:18
 7/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, értem, akkor sok sikert nektek, benne voltam én is annó egy ilyen csoportban, csak itt, gyakorin. Azt is tudom ajánlani, ott is hasonló a cél, ha esetleg ilyennel kapcsolatban keresel másokat, akik csatlakoznának:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Aztán, ha már megvan a pozitív teszt, ajánlom a hoxás, esetleg a babanetes adott év, adott hónapjára babát várók csoportjainak kipróbálását, én egy ilyenben találtam egy támogató, kedves környezetre.


Kívánok mielőbbi pozitív tesztet!

37 hkm

2016. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves "kettes" :) van egy masik csoportom is feszen,ezen pedig anyukak vannak! Van aki mar tobb gyermekes! Ez viszont egy zart csoport,ahova csak en,vagy a tagok vehetnek be anyukakat! Nagyon kis csaladias,mindenki segit mindenkinek :) ott mar 205tag van! A csoport azert jo,mert zart,igy senki illetektelen nem lathatja a beszelgetesunket igy esetleg az apukakat is ki tudjuk targyalni,illetve minden olyan temaban segiteni egymast csak mi anyukak,amit massal nem beszelnenk meg :) ha gondolod irj privatot,bejelollek feszen es beveszlek a csoportba :)
2016. febr. 5. 16:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ezen a teszten halvány pozi (3évvel ezelőtt), sajnos nem voltam terhes, és kövi hónapban a mensim el is maradt :

[link]



Ez pedig múlt év, május 10-ei első igazi pozitív tesztem 6nap késéssel, ikergyanus terhesség volt, sajnos csak egy hónap boldog tudat jutott, végül missed ab lett.. :(


[link]


Remélem idén lesz mg ilyen szép tesztem, boldogabb befejezéssel :)

2016. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ezek az első tesztjeim időrendbe rakva a felső az első az utolsó az uccsó


[link]

2016. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!