Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak olyan anyukak, akik...

Vannak olyan anyukak, akik egyedul maradtak terhesseg alatt, es szivesen beszelgetnenek, megosztanak tapasztalataikat?

Figyelt kérdés

Nektek hogy sikerult feldolgozni?

Sikerult part talalni azota? Helyrejott az eletetek?

26 eves vagyok es egyedul maradtam a babaval, 4 ev kapcsolat utan.

20 hetes vagyok es nagyon felek, teljesen egyedul vagyok.

Nagyon szeretnek megismerni olyan anyukakat, akik egyedul vannak, es szivesen beszelgetnenek.

Sajnos dolgozni sem tudok, mert veszelyeztetett terhes vagyok, a szuleim sem tamogatnak, ami anyagilag nem is erdekel, de lelkileg nem tudok mit kezdeni ezzel sem.

Baratok nincsenek, mert akikrol azt hittem hogy azok, azok is eltuntek az evek soran.

Csak a parom volt nekem es most mar o sincs.

Hogy lesz tovabb? Nem latok csak sotetseget.

Nektek sikerult ujrakezdeni?


2013. okt. 12. 08:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha legalabb tudnek dolgozni, lenne ami lekoti a figyelmemet. De azt veszem eszre hogy egesz nap nezek ki a fejembol.
2013. okt. 12. 08:51
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egyedül, de egyszerűen felfoghatatlan számomra ,hogy sok év együttlèt után hogy tűnhet el egy férfi a várandós párja mellől. Nagyon sajnálom,hogy ez történt veled. Gondolom ,hogy munkát találni sem könnyű 20 hetesen.
2013. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! 21 evesen, 10 hetesen maradtam egyedul. a lanyom 6 honapos, most kezdem helyretenni a dolgokat magam korul, de meg sehol sem tartok. hosszu lesz, de legalabb mar latom hogy van kiut. egyszerre csak egy napon tedd tul magad, es sokkal konnyebb lesz.
2013. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1999-ben maradtam egyedül 23 évesen 20 hetes terhesen. De úgy voltam vele inkább egyedül,mint vele. A kisfiam 2,5 éves volt mikor meg ismertem a jelenlegi férjem aki sajátjaként szereti és neveli a fiamat sőt most várjuk a 3. közös gyerekünket.Meg fogod te is találni az igazit csak ne akard minden áron. Neked már a babád legyen az első és aztán a pasi. Csak olyant engedj magadhoz aki valóban el fogadja a kicsit is és nem csak látszatra.
2013. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon hasonló helyzetben vagyok. Anyagilag is nehéz de az érzelmi oldala sokkal rosszabb. Elmegy az ember tanácsadásra vagy ultrahangra, ahonnan kijön boldogan, hazamegy és rájön hogy ezt az örömöt nincs kivel megosztania. Megszületett már a babád? 28hkm
2014. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!