Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnél eleinte ti is...

Terhességnél eleinte ti is voltatok ilyen ingerlékenyek és levertek? Nagyon rosszul vagyok néha magányra vágyok.

Figyelt kérdés
Már volt terhességem, de nem volt még ilyen. Ez másabb. Sokkal ingerültebb vagyok és semmi kedvem semmihez, dolgozni se. A párommal is mindig összekapok mert ingerült vagyok. Persze örülök a babának nem erről van szó, csak olyan depressziósnak érzem magam, mintha semmi se hozna lázba mint eddig. De kb 2 hete érzem ezt igazán. Nekte volt már ilyen el fog múlni? A munkahelyen is azt mondják olyan vagyok mintha dpresszióba estem volna elalszok majdnem állva. Egyébként minden rendben az uh negatív 8 hetes vagyok.

2016. febr. 5. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen volt ahogy elmúlt a hányinger jobb lett és elmúlt amikor már az aluszékonyságnak is vége volt olyan 12 hetes korom körül. Az a 2 együtt plusz február (állandóan fázom) nagyon jót tett.
2016. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a az ingerlékenység és felrobbantom a világot érzés volt az első jel, még mensi előtt.
2016. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

11 hetes 4 napos vagyok, ugyanez. Érzékeny vagyok, idegbeteg, felkapom a vizet, aztán bőgök, egyedül és elnyomottnak érzem magam. + Állandóan aludnék, dolgozni sics kedvem/energiám bejárni :S

(Az első terhességem alatt nem dolgoztam, nem tudom összehasonlítani.)

2016. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!