Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az alhasi hullámszerű húzó...

Ez az alhasi hullámszerű húzó érzés terhességnél is lehet?

Figyelt kérdés

2 hete késik a mensim a naptár szerint, most tartok a 43. ciklusnapon. Tegnap este jelentkezett ez az érzés, néha szokott lenni, nem állandóan. Olyan, mintha le akarna válni a méh nyálkahártya, csak valami nem engedné. Görcsölés nincs, pecsételés sincs. Meg akar jönni a mensi csak valamiért nem tud?

De arra lennék kiváncsi legfőképpen hogy ez az érzés akkor is lehet, ha valaki teherbe esett? Még nem voltam terhes soha ezért nem tudom.


2015. okt. 2. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezek voltak az első tünetek:)

9hetes kismama

2015. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet ha már ennyi ideje késik és megtudod.
2015. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 2. 19:53
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 45. napomon. Nem jött meg továbbra sem a mensim.

Csináltam egy x-epil tesztet reggeli első vizeletből.

Nagyon-nagyon halvány pozitívnak látjuk a párommal.

Még nem hiszem el, mert nem erős a csík.

De a megérzésem az, hogy sikerült végre a baba. Valami kellemes érzés a hasamban...de lehet megint el kezdtem képzelődni mint régebben mikor még nagyon akartam?

Nem foglalkoztam már régóta a témával mert kb. 6 éve nem jött össze, az életmódom se olyan volt már, más dolgokkal foglalkoztam, züllöttem.


Egy másik (drágább) fajta tesztet kéne még venni és azt is megcsinálni egyik nap a héten ha nem jön meg a mensi továbbra se.

2015. okt. 4. 09:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2020. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!