Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek milyen tapasztalatotok...

Nektek milyen tapasztalatotok volt terhességnél?

Figyelt kérdés

Amikor még nem is tudtátok,ti mit érezztetek?

Valami hasgörcs,hátfájás,hányinger ilyesmi??

És megjött vagy nem?



2015. szept. 8. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mire a hátfájás és a hányinger jön, addigra már általában késik, és van egy pozitív tesztje az embernek. Mert ezek a tünetek a 6. hét körül jönnek. Neked késik? Szeretnél babát, vagy pont, hogy nem?
2015. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszu ciklusaim voltak mindig,nem is terveztuk a babat igy en kesobb jottem ra.sokszor hanyingerem volt,alig tudtam enni,hanytam is.miutan jottek a tunetek,csinaltam tesztet,pozitiv lett.azota 15 honapos a kisfiam. :)
2015. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A soron következő menstruáció előtti napokban iszonyat álmosság tört rám. Eszembe jutott, hogy lazára vettük a védekezést abban a hónapban és vettem egy tesztet, ami már a vérzés kimaradása előtt pozitív lett. Enyhén görcsölgetett a hasam, illetve az aluszékonyság maradt az első trimeszterben, más gondom nem volt.
2015. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap kellett volna megjönnie, vasárnap már pozitív volt a teszt. Én azért teszteltem mert már úgy egy hete "gyanús" volt a dolog. Émelyegtem,nagyon erős hányingerem volt, fájt a hátam, a hasam görcsölt. A testhőm 37° volt már vagy egy hete és nagyon kívántam a csirkecombot, ami azért fura, mert nagyon kevés húst eszek, annyira nem szeretem. Szerintem igenis jelentkezhetnek a tünetek még azelőtt, hogy meg kellene jönnie. Nem mindenkinél,de nálam biztos is, hogy már korán jelentkeztek.
2015. szept. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtság, érzékenység, fejfájás.Amikor jött a hányinger már sejtettem, amikor már fogmosáskor is akkor tuti biztos voltam benne teszt nélkül is.
2015. szept. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én abból tudtam, hogy várandós vagyok, hogy nem voltak premens tüneteim. Nem kívántam az édessèget, hisztis lettem, de nagyon, nem fájt a mellem és enyhe szorulàsom volt.
2015. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek.aki irt,bocsanat hogy kicsit keson irok,de volt par dolog ami nem varhatott.

Akinek baba lett a vegen azoknak nagyon gratulalok.

2015. szept. 12. 23:10
 8/15 A kérdező kommentje:

1.

Igen szeretnénk babát,de ezt most nem azért kérdeztem,csak kíváncsiságból.

És nem mindenkinek marad ki a menzesze,lehet úgy is terhes hogy megvan neki,csak nem rendesen.


2.

És mikor tudtad meg,hogy babát vársz?

Gratulálok a kisfiadhoz! :)


3.

Akkor ti azért készültetek rá?

Gratulálok,ezek szerint egyből tudtad.

És kislány vagy kisfiú?


4.

Gratulálok!!!!:):)

Uhh,nekem is ilyen tüneteim vannak,egyszerűen nem is értem.

Ebben én is hiszek,mert nagyon sokan mondták,hogy igenis éreztek tüneteket.

Mennyire korán érezted ezeket?


5.

És ez mikor volt?

Kimaradt a menzeszed?

Mikor jöttek a tünetek?



6.

Gratulálok neked is!:)

És neked mikor jöttek a tünetek?

2015. szept. 14. 16:45
 9/15 anonim ***** válasza:

5ös vagyok.4-5. héttől már jelentkeztek azt hittem stressz miatt.Kis vérzés volt mivel rendszertelen volt nem tűnt fel hogy késett az a kicsi is 2 hetet.Nekem fejfájás volt még erős az első harmadban na meg az érzékenység.

Még 2x véreztem kicsit félidő körül elmúlt az is.

2015. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Beszéltünk már többször is a gyerek témáról, illetve arról, ha védekezés (óvszer) mellett becsúszna, de nem határoztuk még el, hogy ráállunk a témára. Jött aztán egy pár hetes munkahelyi elfoglaltság, ami után bepótoltuk a lemaradást és kb. mint a nyulak. :) Az óvszer nem került a kezünkbe és az első ilyen aktus után úgy voltunk vele, hogy akkor már úgyis mindegy (nem is tudom pontosan melyik nap foganhatott a gyerkőc). Nem izgultunk különösebben, mert azt sem tudtuk, hogy egyáltalán összejöhet-e a baba, de amikor az a bizonyos álmosság rám tört pár nappal a következő vérzés előtt, valahogy éreztem, hogy itt "gondok" lesznek és másnap vettem egy tesztet, ami esti pisiből pozitívra sikerült. Kisfiú lett. :)

2015. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!