Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes reménykedni?

Érdemes reménykedni?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kellett volna megjönnie,de még semmi híre,jele.Bő egy héttel a nemvárt előtt mindjárt megjön érzésem volt végig.Most 2 napig nyugi volt,de ma megint olyan megjön érzésem van.A ciklusom 28 napos,ovu alatt minden nap együtt voltunk a párommal.Első probálkozásunk,és reménykedem hogy sikerült.

2016. febr. 6. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Szerintem reménykedni mindig érdemes, csak beleélni ne éld bele magad. Én tegnap-tegnapelottre nem vártam, 28 napos ciklus, nincs meg mensi. Drukkolok neked :)
2016. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már késik akkor tesztelj és megtudod.
2016. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első,akkor egy csónakban utazunk ;) szurkolok neked hogy ne jöjjön meg.Te mikor tesztelsz?
2016. febr. 6. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok. Szerintem tesztelni bő 1 het keses után fogok, vagyis jövő hét csüt-péntek fele :) Te mikor?
2016. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én olyan szerdáig várok.Ha addig nem jön meg,akkor teszt.
2016. febr. 6. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem mikor nem jott meg,3napig vártam,aztan teszteltem. Pozi lett! :)

Szerintem nem kell heteket várni!

Szurkolok mindkettőtöknek! :)

10hkm

2016. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én félek kicsit még tesztelni,mert lehet azért késik csak mert most kutyául meg vagyok fázva :/ neked meg gratula kedves utolsó :)
2016. febr. 6. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megfázástol nem késik,kivève ha alaposan felis fáztál,én holnap reggel előnék 1 tesztet.Sok sikert
2016. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Felfázva nem vagyok,ez tuti.Szerdán tesztelek legkésőbb.Nem nagyon akarom elhinni hogy elsőre sikerült volna.Előző kapcsolatomban 3 éven keresztűl próbálkoztunk,és a rengeteg negatív tesztek nagyon kicsináltak.Félek tesztelni,de nagyon remélem hogy baba van a dologban.
2016. febr. 6. 19:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött.Talàn legközelebb sikerül. Szorítok neked kedves első. ;)
2016. febr. 8. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!