Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnyugodhatok? Akkor ugye...

Megnyugodhatok? Akkor ugye nincs baba?

Figyelt kérdés

9te várom de akkor nem tudok tesztelni.

Ma reggel csináltam egy x epil tesztet full negatív. A mellem ami eddig jo duzzadtnak éreztem mára mintha lapadt volna...már ézékenységből is veszített.


Múlt hét vasárnap ijedtem meg mert szédültem nagyon,fájt az alhasam és nyilalgatott a mellem...majd hétfő estére hírtelen elmúlt minden..és ez ha akkor volt ovum kb mikor a naptár jelezte egybeeshetett beágyazódással...

Megszakitással "védekeztünk"


De akkor így már nyugi van ugye? Semmit második csík, folt nincs a teszten


2016. febr. 7. 07:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
MAjd akkor tesztelj, ha kimaradt a menzeszed. De ha nem védekeztek, akkor igen jó esély van arra, hogy terhes légy.
2016. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megszakítással
2016. febr. 7. 08:24
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés. Az aktustól számítva 3 hét után tesztelj, ha az is negatív, akkor megnyugodhatsz.
2016. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy héten álltalában több eset is van így nem tudom a 3hetet belőni :(
2016. febr. 7. 08:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ha az óvszer nem kényelmes, akkor még mindig választhatsz nem tablettás fogamzásgátlót. én pl. 7 évig használtam a nuvaringet, kényelmes, egyszerű, mindenki boldog.:)


csak akkor estem teherbe, mikor letettem, de akkor a 2. hónapban.:)

2016. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Korai a teszt, majd ha megjön, akkor nyugodhatsz meg.
2016. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetsz terhes, 2 nappal mensi előtt még nem biztos, hogy mutataná a teszt, nekem a nemvárt napján is csak halvány 2 csík volt...

Ha nem akarsz babát, vèdekezzetek!

2016. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Második vagyok. Akkor sajnos meg kell várni a menzeszt, ha mondjuk 4. nap se jön meg, akkor tesztelt. Az elsőre meg ne hallgass, bár megszakításos "védekezésnél" mindig van esély a terhességre, de azért ha figyeltetek és tényleg időben kihúzta, akkor nem valószínű. De az tény, hogy az előváladék és esetleges figyelmetlenség miatt nem biztonságos. :(
2016. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Való igaz, hogy a megszakítás nem annyira biztonságos, aki semmiképp nem akar gyereket, ne így csinálja. De azért ezt "a megszakítás nem védekezés, terhes leszel tőle" dolgot hagyjuk már... Mi 6 éve nem védekezünk akkor....
2016. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy terhes, megszakítással nem fogsz teherbe esni, de tesztelni viszont mensi kimaradása után kell.
2016. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!