Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja kesik, teszt negativ,...

6 napja kesik, teszt negativ, de nem jon meg. Fajdogal a hasam neha szur, es tegnap hanyingerem volt, a kaja se esik jol. Tevedhet a teszt? Jovohet hetfon megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
ma csinaltam a tesztet, es sajna negaativ, nem tudom miert nem jon meg akkor, vagy meg remenykedhetek, amig nem jon meg? volt valaki hasonlo helyzetbe? kerlek irjatok, tiszta ideg vagyok

2016. febr. 8. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jelen. Nekem is késik múlt hétfő óta, és masszív hányingerem van. Már ellőttem 3 tesztet a napokban, az utolsót ma hajnalban. Az összes negatív. Állítóleg lehet fals negatív a tesz, de nálam az nem valószínű. Mindkét terhességemnél az ovu után 14 nappal brutál erős pozitív volt... Most nem tudom, mi van. Várok pár napot, és én is bejelentkezem egy vizsgálatra.
2016. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy csak később mutathat ki a teszt?33-ik napon járok
2016. febr. 8. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok en is. 34. napon vagyok, 28 napos ciklusaim vannak. Nem vart napjan es utana is pozit teszteltem. Viszont masik teszttel csak negat.. Nem tudom mi lehet, szerdan megyek dokihoz. Drukkolok!!
2016. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hát nekem vagy 3 hete késik már. Miután minden teszt negatív volt, de nagyon émelyegtem, elmentem dokihoz - néhány tüsző túl nagy, nem pukkadt ki ovukor, az termeli folyamatosan az ösztrogént, emiatt nem jön meg, és ez okozza a terhes tüneteket is. Előfordul, majd megoldódik magától elvileg. Azért azt hozzáteszem, hogy van két gyerkőcöm, és bár inkább rövidebbek voltak a ciklusa mint 28 nap, a nagyobbiknál csak a 32. napon lett pozi a teszt, naaagyon halványan.
2016. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szeretkezés után a papíron egy kis vér. Semmi utána tiszta. Mi lehet ez?
2016. febr. 8. 17:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet h megjön,nekem szokott ilyet csinálni. Pici rózsaszìnes szeretkezès után, másnapra meg megjön rendesen.
2016. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mandiga ***** válasza:

Nekem 25 naposak a ciklusaim, és már az 56. napon járok. Nem tudom mi lehet ez. :(

A facelle tesztem a szokásos halványat produkálja, úgyhogy nincs baba. :(

2016. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó miért nem mész orvoshoz? Ha halvány pozitív a teszt az us POZITÍV.
2016. febr. 8. 19:54
 9/15 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező.

Egyszer már voltam, igaz nem most, még novemberben. Akkor sem igazán foglalkoztak velem. Az a halvány "pozi" sajnos nálam semmit nem jelent, nem ez az első eset. Cisztát nem találtak.

Ciklusom elején ittam a cickafark teát, majd a vélt ovutól a palástfű teát, arra gondoltam attól nem jön meg. De már 25 napja nem iszok teákat, és még semmi.

Várok még pár napot, majd keresek valami orvost. Az a baj, hogy nem ismerek egyet sem. De majd körül nézek.

Görbét vezetsz? Én vezetek, és már azon sem tudok kiigazodni. :(

2016. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mandiga ***** válasza:

Nem tudom látod-e. Nagyon halvány, nem tudom miért, de nem mindig az, van, hogy hómező.


[link]

2016. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!