Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja kesik, teszt negativ,...

6 napja kesik, teszt negativ, de nem jon meg. Fajdogal a hasam neha szur, es tegnap hanyingerem volt, a kaja se esik jol. Tevedhet a teszt? Jovohet hetfon megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés
ma csinaltam a tesztet, es sajna negaativ, nem tudom miert nem jon meg akkor, vagy meg remenykedhetek, amig nem jon meg? volt valaki hasonlo helyzetbe? kerlek irjatok, tiszta ideg vagyok

2016. febr. 8. 14:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen látom ez nagyon halvány pozitív. De szerintem ebből lehet valami. Hát érdekesek ezek a tesztek. Én nem vezetem a hőt
2016. febr. 9. 08:11
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem eddig csak full negatív tisztjeim vannak,már nem is hiszem,hogy terhes vagyok,de akkor miért nem jon meg?
2016. febr. 9. 09:50
 13/15 mandiga ***** válasza:

Nagyon halvány, és ez a baj, ebből sem lesznekem baba. Nekem sem jött még mindig meg.


Talán neked is később volt ovud? Hőt nem vezetsz, így nehéz tudni,habár az én hőm az nagyon érdekesen alakul, úgyhogy semmit nem értek. :(

2016. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ma elmentem orvoshoz,mert már nem bírtam várni és képzeld el hogy azt mondta csak most ovulalok és nincs baba. Hogy néha előfordul ilyen hosszabb ciklus. Es ha 10 nap után se jön meg akkor szúr egy injekciót,hogy megjojjon. Szóval semmi sincs veszve, megnyugodtam azért mert nincs cisztam se es minden rendben van. Csak egy csomó pénzt kidobtam a tesztekre. Hát jobban örülnek ha azt mondta volna hogy baba van,de mindig van remény. Szerintem neked is van remény ,csak menj orvoshoz es hidd el segít megnyugszol,mert ez a bizonytalanság a legrosszabb. Én már enni se tudtam olyan ideges voltam.
2016. febr. 9. 14:18
 15/15 mandiga ***** válasza:

Akkor késői ovud van neked is. A lényeg, hogy nincs ciszta, és most van remény is. Én novemberben voltam dokinál, akkor nem látott cisztát, hüvelyi uh-ot csinált.

Úgy tudom, a rövid ciklusban nincs ovu. Nekem ez a ciklusom nagyon hosszú. A legszörnyűbb, hogy a görbémből sem tudok kivenni már semmit sem.


Nézd meg. gondolom nem értesz hozzá, da akkor is nagyon fura:


[link]

2016. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!