Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azthittem a 7. dpo-n vagyok,...

Azthittem a 7. dpo-n vagyok, de ma pozitív lett az ovu tesztem és szúr a méhem? Ma lenne ovum?

Figyelt kérdés

PMS tüneteim voltak egészen tegnapig. Tehát a 6.7.dpon minden elmúlt,a fáradtság is! Ma egèsz nap szúrt a méhem,a jobb oldalon a petefészkemnél meg mintha buborékok pezsegtek volna benne,bizsereg.


Az ovu napján és előtte 1-2 nappal tojásfehérjés nyákom volt,ma pedig krémes.


Ha ma pozi az ovu teszt,akkor holnap lesz pém?


2016. febr. 8. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2016. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Basszus akkor "késni" fog 7 napot? Már ígyis alig vártam a nemvárt napját h ne jöjjön meg és most még 15-16 nap?


De ez hogy van? 8 napja is pozitív lett az ovu tesztem.

2016. febr. 8. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet extra ovu is eppen! Szerintem ezt a 7. dpost ne vedd figyelembe es a nemvart napja utan tesztelj.En igy csinalnam! 1# voltam
2016. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) oké . Köszönöm!
2016. febr. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!