Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán terhes vagyok 17 évesen....

Talán terhes vagyok 17 évesen. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egy hete nagyon fáj a mellem,és ugyan csak két napja késik, de rettentő paranoiás vagyok,pedig a párommal védekeztünk minden alkalommal! Mit gondoltok? Hogyan tudnám megnyugtatni magam? És ha mégis terhes vagyok,hogy kezeljem? Anyukám közölte hogy kinyírna ha terhes lennék,most épp ő is az és ingerültebb mint általában. A kapcsolatunk sem a legjobb,nem tudom hogy mondanám el neki. A barátom 20 éves,és tanul. Biztosan elsírná magát az örömtől,ha megtudná,hogy apa lesz, de lehet hogy nagyon megijedne és félne hogy nem lenne képes megfelelő támogatást és hátteret biztosítani neknk. Vélemény?

2016. febr. 9. 06:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj, addig felesleges ezen kattogni.
2016. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy igen.
2016. febr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esély, hogy terhes vagy. És TALÁN venni kellett volna már egy tesztet és akkor okosabb is lennél ennyivel.
2016. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha védekeztetek, nyilván jóval kisebb az esélye, hogy terhes vagy, bár ha mondjuk gumi helyett a megszakításos módszert választottátok, akkor az nem túl biztonságos.

Egyenlőre ne azzal törődj hogy kinek és hogyan mondd el, hanem vegyél egy tesztet és reggeli első vizelettel tesztelj.

Minden mással ráérsz utána foglalkozni.

2016. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Holnap teszt!
2016. febr. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, teszteltél kérdező?
2016. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden jó :) csak a túlzott paranoia már megint....
2016. febr. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!