Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem szabadott volna kimenni...

Nem szabadott volna kimenni mosdóba?

Figyelt kérdés
Ovu napján a szeretkezés után kimentem pisilni, mivel hátrahajló méhem van eddig soha nem mentem el csak reggel, hogy ezzel is könnyítsem a katonák dolgát.
2016. febr. 9. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Kedves 8-as:)

Természetesen tisztában vagyok vele,hogy miután az ember kikerült a suliból nem a régi tankönyveit olvasgatja.De azért lássuk be,hogy nem a prokarióták/eukarióták jellemzéséről vagy a fotoszintézis egyenletének a leírásáról van szó,hanem a saját testünk működéséről.

Ha a többit el is felejtjük,azért a saját testünk működésével/felépítésével illik tisztában lenni.Főleg babatervezés előtt szerintem alap,hogy átnézzük a biológiai hátteret is.De a felelős védekezéshez is hozzátartozik,hogy tisztában vagyunk vele,hogy hogyan működik a mi és a párunk szaporítószerve.

Ez szerintem az alapműveltség része és független attól,hogy ki mennyit dolgozik egy nap.

18/l

2016. febr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
majd visszaterunk ra 10 ev mulva ha odajutsz ;)
2016. febr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Babatervezés oldalakon kifejezetten tanácsként mindenhol ott van, hogy aktus után lehetőleg fél óráig ne menjünk mosdóba, és ne is járkáljunk.

Annak, akinek hipp-hopp összejött minden segítség nélkül a gyermekáldás, az el sem tudja képzelni, hogy van bizony, akinek nem elég pusztán szexelnie...kis empátia szorulhatna azokba is, akik szerencsésebbek.

Én szex után párnával a fenekem alatt, lábaimat feltéve még olvasgatok, tv-zet vagy fél órát, de persze ha nagyon kell, akkor nem pisilek be :) Nőgyógyász is tanácsolta. Szóval nem kell lehülyézni a kérdezőt, főleg hogy már 15 hónapja várja a pozitív tesztet, és ez nem könnyű.


Nekem nagyobb gond pl reggel hőmérőzés előtt még kibírni azt a 10 percet ébredés után.


Kérdező, orvosi vizsgálatokon mit mondtak, mi a gond?

2016. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm szépen hogy kiáltál mellettem. :) Az orvos szerint várjunk 3 hónapot addig is szedjem a clostit.
2016. febr. 10. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!