Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ezt nem értem.7. dpo-on...

Én ezt nem értem.7. dpo-on járok, a hőm 0,3 esett, és ahogy elmentem a mosdóba, barna "folyásom" van, és mensis görcsök!? Ez most mensi lesz? Reménykedhetem babában, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Soha nem jött korábban meg, mint kellene, a 14 napom mindig megvolt, pé után. Beágyazódás lehet ez?

2013. febr. 15. 10:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódáskor mindig leesett kicsit a hőm és csak utána emelkedett! 3x néztem eddig és nagyjából a beágyazódás idejére volt tehető a hő leesés. Holnap ha megemelkedik akkor jó esélyed van... Mennyi idő van a mensiig?
2013. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jövőhét csütörtök-péntekre, nem várom. Ilyet még nem tapasztaltam. Bár nem sok reményt kelt bennem, hogy a hőm is leesett, plusz barnázom, meg görcsölgetek is. :( A holnap reggeli mérést várom, hátha vissza felemelkedik! És köszönöm a gyors választ! :)
2013. febr. 15. 10:16
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán ne keseredj el! A görcs az még maradni is fog sokáig, még akkor is ha terhes vagy, a pecsételés egy héttel a mensi előtt nagyon jó jel, és ha te is olyan vagy mint én akkor a hőleesés is jónak számít! :D Ne idegeskedj!


16hkm

2013. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
nekem ugyanez volt, rá 4 napra meg cuki pozi tesztem:D
2013. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyan ez van velem. :( Jövő csütörtök péntekre nem várom, hőt nem mérek, de tegnap este volt pár csepp vér, most meg barnázok enyhén és néha mensisen fáj a hasam is. Nekem általában barnázással indul a mensi, de max 2 nappal előtte kezdődik, nem egy héttel!

Drukkolok Neked nagyon!

2013. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt az elmúlt két hónapban, és utána megjött. Azelőtt sosem volt ilyen, így arra gondoltam, hogy beágyazódott és nem tudott megmaradni?? Nem tudok mire gondolni. De remélem Nálad minden ok lesz!
2013. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Én is jövö hát csüt-re nem várom itt a görbém. [link]
2013. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak Vagytok! :) Én is drukkolok mindenkinek, kedves első Neked pedig boldog babavárást!

Lassan 1éve próbálkozunk, reménykedem benne hogy tényleg csak beágyazódásos vérzés! Holnap ha mértem hőt, jelentkezem, hogy alakult! :)

2013. febr. 15. 12:16
 9/27 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Drukkolok nektek. A mensi előtt egy héttel történő 1-2 napos barnázás jót jelenthet, lehet a beágyazódás jele!


5-ös, 6-os válaszolónak üzenem, ha közvetlenül a mensi előtt barnázgattok 2-3 napig, akkor az sárgatest elégtelenség lehet. Nekem is ez volt. 3 hónappal ezzelőtt amikor a dokinál voltam, megemlítettem ezt a mensi előtti barnázgatást. PreMens tablettát javasolt min 3 hónapra. Azt mondta ez segíteni fog. Elkezdtem szedni és az első menstruációnál 1 napra csökkent a mensi előtti barnázás. És tényleg segítet a babaprojektben is! 2 napja ugyanis pozitívat teszteltem.! Tehát nem kellett még 3 hónapig se szednem a gyógyszert.

Szerintem minden apró dolgot érdemes elmondani a nőgyógyásznak és ha babát akartok, akkor minden ilyen jellegű tanácsot fogadjatok meg. :)


Hajrá! Drukkolok nektek!

üdv.

2013. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


6-os válaszoló vagyok. Nekem nem mensi előtt van ilyen (bár előfordult már korábban hogy 1-szer kétszer barnázással indult a mensi, de nem jellemző), hanem pont ahogy a kérdező írja kb a 8-10. dpo-n. És csak egy minimális.

De én is gondoltam a hormonproblémára és meg is ijedtem... Így be is jelentkeztem egy hormonlaborra...

2013. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!