Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 8-ra nem várom. Kb....

Március 8-ra nem várom. Kb. egy hete szurkál a méhem,2 napja néha belenyilall. A mellem egy hete érzékeny, fájdogálnak és másfél hete fél óránként pisilnem kell, de általában kevesebb mennyiséget. Lehet ez beágyazódás?

Figyelt kérdés
1 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, mensi előtt soha nem tapasztaltam ilyen tüneteket. Felfázás nincs, mert pár napja kaptam meg labor eredményem (vér+vizelet) és teljesen rendben van (más okból készült a laborvizsgálat).
2010. márc. 30. 05:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Addig még van kb 11 hónap..
2010. márc. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, április. Hajnal van, csak a pisiléstől nem tudtam aludni, ezért most írtam a kérdést. De ha már volt erőd kommentálni az elírásomat, véleményt is írhattál volna.
2010. márc. 30. 06:02
 3/19 anonim ***** válasza:
Mivel április 8-ig van még egy hét, így csaknem kiárt, hogy bármi ilyesmit valóban érezzél. Ezek inkább képzelt tünetnek tűnnek nekem, de ne legyen igazam...
2010. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Még korai, hogy babás tüneteket érezz magadon.

Saját tapasztalatom, hogy minden tünetet felfedeztem magamon, ami a terhességre utalhat, de eddig mindig megjött.

Próbáld nyugodtan megvárni a nemvárt napját és akkor tesztelhetsz, talán az már mutat is valamit.

A rágörcsölés nem segíti a teherbeesést, próbáld elterelni a gondolataidat.

Tudom nehéz várni és reménykedni, de mást nem tudok tanácsolni.

Drukkolok Neked, hogy mihamarabb sikerüljön a baba!

2010. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Pontosan egy évvel ezelőtt estem teherbe, akkor március 3-án jött meg utoljára. Akkor szintén hasonló tüneteket éreztem, csak akkor szédelegtem-pisiltem, ez a kettő dolog párosult. Sajnos spontán vetélés lett 2. hónapban. Ez a mostani hasonló, de nem tudom, lehetséges-e, hogy ismét megérezném...
2010. márc. 30. 09:55
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia! én is április 8-ra nem várom és tegnap óta szúrkál a hasam meg néha a derekam,talán még pisilni is többet járok(de bár én iszom a teákat és lehet azért)ma reggel volt egy kis barnázásom azóta semmi,és a hőm 36.9..

Te,hogy érzed magad?

2010. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Minden eddigi tünetem meg vsn, napok óta felkelek éjjel a pisilés miatt. Ez előző terhességemnél is jelen voltz, a nyilallás, szurkálás szintén. Nem tudom, gondolhatok-e babára, bár azt kétlem, hogy beképzelném magamnak. Érzem ezeket a tüneteket, s nem beképzelem. Ráadásul a tünetek megjelenése után kezdtem el babára gondolni, nem előtte fantáziáltam, s utána produkáltam tüneteket. Anyagilag talán nem állunk a helyzet magaslatán, de ha az ember mindig arra vár, hogy minden tökéletes legyen, talán évtizedeket is várhatna - egyszóval örülnénk a babának. Remélem, neked is baba az oka annak, amit érzel, szorítok! :)
2010. márc. 30. 10:32
 8/19 A kérdező kommentje:

Elírtam:

*Minden eddigi tünetem meg van

2010. márc. 30. 10:33
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
én is drukkolok,hogy az legyen amit szeretnél..anyagilag mi sem állunk fényesen,sőtt még a házunk is csak félkész és hárman vagyunk 1 szobában de ahogy írod,nem várhatjuk a csodát és nem lesz egyik napról a másikra annyi pénz,hogy gond mentes legyen az élet..
2010. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ma hogy érzed magad? Nekem a melleim nagyon fájnak, a méhem is szurkál, pisilek rendesen (pedig nem iszok többet a szokásosnál).
2010. márc. 31. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!