Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom szerint rágörcsölök...

Az orvosom szerint rágörcsölök a baba témára nagyon, ezért nem sikerül. Hogy tudnék nyugodtabb lenni?

Figyelt kérdés

Sok hobbim van, mindig lekötöm magam, de amikor már meg kéne jönnie semmi sem tudja elterelni a babáról a gondolataimat. Olyan fezsültség lesz bennem már akkor mikor 1-2 nap van hátra a nem vártig, hogy jó anya leszek-e. Jobb akarok lenni mindenkinél. Hogy tudnék átlagos gondolatokat azokra a napokra is?

1,5 éve próbálkozunk, 27 éves vagyok és első babánk lenne.

Az elején hőmérőztem, de akkor ciklus közepén is ideges voltam, hogy tudunk-e a legjobban időzíteni, sokszor csak azért voltunk együtt még jó sem volt nekem! de 6 hónapja csak amikor jólesik szexelünk,de az izgalom, hogy meg jön-e nem marad el. Szeretném tudni mikor esedékes a vérzésem mert elég ciki, ha úgy jön meg, hogy nincs nálam betét.


2010. márc. 30. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő után keressetek fel egy meddőségi klinikát!Vagy a dokiddal végeztess el egy-két hormonvizsgálatot+spermavizsgálatot.Ha nem együttműködő az orvosod,akkor irány egy meddőségi központ.Ott nagyon profi orvosok vannak,és mindent kivizsgálnal nálatok!Lehet,hogy tényleg "csak"a stressz miatt nem esel teherbe,de ennyi idő után már kellene egy pozítívat tesztelened!Nálunk is ez volt,és kiderült,hogy vannak hormonproblémáim,és el volt záródva a petevezetékem!Egy gyerek után történt mindez!Azóta van egy inszeminációs kisfiam,és most megint terhes vagyok,spontán!
2010. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia , szerintem is keressetek fel egy orvost , mi is hasonlo helyzetben vagyunk , csak annyiba kulonbozik hogy mi ket eve varjuk azt a pozitiv tesztet , es hidd el en tudom mit jelent amikor minden honapban remenykedsz es veszed a teszteket , mindenfele jeleket keresel magadon , hogy ezt most biztos azert erzem mert terhes vagyok

es nem lehet erre nem ra gorcsolni , hiaba mondod hogy kesz nem erdekel , nem gorcsolok nem is figyelek semmire , ugyis lelked melyen csak erre gondolsz

mi most mar tulvagyunk spermavizsgalaton meg egy csomo mas vizsgalaton , jovo honapban keszulunk HSG-re majd meglesz az elso inszem , es ezt addig nem hagyjuk abba amig meg nem foggan a mi kicsikenk

sok sikert kivanok nektek es szerintem gondolkodjatok ti is az inszemen

2010. márc. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor a baba jonni akar akkor jon ha akarod ha nem ha izgulsz rajta nem változtat a dolgon. Nekem akkor jott ossze mikor teljesen már ki voltam bele már szinte beképzeltem hogy valami bajom van rettegtem hogy nekem már nem lesz gyermekem na akkor sikerult 7 éve gyonyoru babám szuletett nemrégibe pedig belelestem ugyanebbe a hibába már már hipohonder lettem hogy valami bajom van azért nem sikerul orvosom talált vmi baktériumot melyre antibiotikumot kaptam és végul azért nem tarthattuk meg.... Szomoru de ez van. Tanultam az esetbol. Már nem érdekel mikor jon. Majd ha minden ideálisan osszeáll akkor sikerul addig bármit teszek hasztalan.Ne tervezz semmit elore élj a mának szeressétek egymást és meglátod nem várat már sokáig megára a piciny kis babó.
2010. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!