Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek orvos javasolta a...

Akinek orvos javasolta a mozgást: ki mit sportol és mennyit?

Figyelt kérdés

Mi a hatásosabb? ha heti 2x-3x edzek mondjuk 60 percet, vagy minden napi mondjuk 30 percet?

Nekem nincs túlsúlyom, de most javasolták a diétát és mozgást. Persze a csinosodok egy kicsit az nem gond ;)



2016. febr. 10. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
terhesen?
2016. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom azért írta a kérdező a "teherbeesés" kategriába a kérdést, mert még nem terhes...

Én a terhességeim előtt és között heti 2-3X lefutottam a magam 5 kilométerét. Az első terhesség második, a második terhesség pedig az első próbálkozásra sikerült.

Nem tudom, másnál is van-e termékenység fokozó hatása a rendszeres sportnak, de nálam volt. (Pedig már a harmincas éveim végén jártam)

2016. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes, viszont szeretnék, és emiatt is javasolta az orvos is a mozgást és diétát is. Nem dianosztizálták a PCOS-t, de van sok kicsi cisztám az egyik petefészkemben, és nincs peteérésem. A mozgást és diétát is javasolta a doki, hogy segít helyreállítani a szervezet egyensúlyát, illetve INOFOLIC-ot is mondta.


Hűű, futás még nem megy olyan jól, de remélem ha jobb idő lesz, akkor el tudok járni kocogni.

2016. febr. 10. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!