Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki érzte a beágyazódást?...

Van, aki érzte a beágyazódást? (nem vérzésre gondolok) Meddig/hány napig tartott?

Figyelt kérdés

Jan 30-án voltunk együtt a férjemmel (13.nap) feb-6án, 7-én, 8-án és talán 9-én is érztem enyhe kaparászást (20-21-22-23. nap), ugyanúgy, mint, amikor a lányommal terhes lettem; ugyanott és ugyanabban az időpontban. Ma már nem érzem és kicsit aggódok ( 2 missed ab után kissé ijedős lettem). Egyéb tüneteim: álmosság, gyakori pisilés, mindjárt megjön érzés; derékfájás és csípő "nagyobbodás".

Volt már valaki így? Tényleg terhesség volt?



2016. febr. 10. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden babàra vàrós hónapban volt valami tünetem :)
2016. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelen :) Iszonyatos erős szúrást éreztem a méhemben,kb 20 mp volt az egész! Másnap görcsöltem egész nap,de csak picit. Na ezeket előtte sosem éreztem. Egyrészt nem szoktam görcsölni,meg a méhem sem szúrt még sosem.


Egyébként amiket felsoroltál,az nekem 90%-a PMs tünet,de ha rád nem jellemző,akkor esélyes:)

2016. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es: nem a tünetekre gondoltam; hanem magára a beágyazódásra. Azt én is tudom, hogy maga a tünet bármi lehet; a kérdés az volt, hogy érezted-e a beágyazódást; amikor olyan, mintha "kaparásznának" bent.
2016. febr. 10. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

a beágyazódás nem feltétlenül jár kaparászós jellegű érzéssel. Nálam pl. napokig görcs volt a jellemző, inkább szurkálós érzés, mint ovukor, csak az egész alhasban, ráadásul napokig.


Arra akartam a válaszommal kilyukadni, hogy kb. a beágyazódásnak ugyanolyan jellemző tünetei lehetnek, mint a PMS-nek. Csak nekem ez a nem várt előtt volt jóval. Mellfájdalom, alhasi szurkálás, wc-re járás. Szóval azt gondoltam, hogy előbb fog megjönni. Más hónapokban az aktuális mensi előtti 1-2 napban voltak inkább jellemzőek ezek a tünetek.

2016. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!