Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja a gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a gyógyszer hatását az hogy naponta nem egyforma idöben veszem be a gyógyszert?

Figyelt kérdés
ti hogy oldjátok meg hogy minden nap ugyanakkor vegyétek be?
2010. dec. 28. 15:54
 1/5 anonim válasza:
36%
Van aki ezt mondja,van aki azt...Én minden nap más időben veszem be,pl.hétfőn reggel fél 10-kor,kedden már este 8-kor...és eddig semmi bajom nem volt tőle,nem lettem terhes,meg semmi.De van aki mindig egy időpontban veszi be,azzal sincs semmi gond!Sőt,az még lehet,hogy sokkal "biztonságosabb"!
2010. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bogyó lényege, hogy egyenletesen tartsa a hormonszintet benned. A rendszeresség a lényeg, ha tudod, ugyanakkor vedd be. Amit semmiképp sem célszerű, az a "jajj 1 nap kimaradt, így most gyorsba 2-t bedobok...!" 1-2 óra még talán belefér, mint a fentebb szóló is mondta :)
2010. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(előző folytatása) Jah, és én sehogy, és amúgy is inkább bogyóellenes vagyok, de ahogy láttam, pl telefonos ébresztő beállítása bevált...


24F

2010. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár óra eltérés nem számít, de olyat azért nem kellene, hogy egyszer reggel 8-kor, egyszer meg este 10-kor...

Főleg, hogy 12 órás késénél kiegészítő védekezésre lenne szükség.

Ha ennyit nem bírsz észben tartani, akkor állítsd be a telefonod, hogy csörögjön...

2010. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azonos napszakban kell bevenni! 1-2 óra csúszás nem baj de jobb ha minél pontosabban betartod. és az ébresztö felhuzásos módszer nagyon is jó
2010. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!