Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek szednem kéne...

Szerintetek szednem kéne valamilyen terhességi vitamint?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ha valaki vältozatosan täplälkozik és sok gyümölcsöt zöldséget eszik akkor elegendő vitamint tud bejuttatni a szervezetébe,megmondom őszintén nagyon välogatos vagyok kevés étel az amit szeretek ritkän eszem gyümölcsöt zöldséget viszont szeretnénk kisbabät a parommal ti mit ajänlatok szednem kéne-e vitamint és ha igen akkor melyiket olyan sok féle van melyik lehet tényleg jo?

#baba #terhességi vitamin #täplälkozäs
2016. febr. 11. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első kettő gyereknél még simán naponta bevettem a Maternát. A harmadiknál minden alkalommal kihánytam, így feladtam. Inkább ettem változatosan.
2016. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teherbeeséskor elég a 3 mg-os folsav+a jó táplálkozás, majd terhesség alatt a vitaminok. Én szedtem terhesség előtt D-vitamint is, mert rossz volt a szintje a vetélésem után, de amúgy nem merült volna fel bennem, ha nem lehetne egyik oka a vetélésnek az endokrinológus szerint.
2016. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem a DM-es Mama A-Z ig a legjobb tartalom és ár arányú multivitamin.

De bármelyik multivitamin jó, amelyikben nincs + A vitamin.

2016. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, azert talalta ki Czeizel.

Csak jot tesz mindkettotoknek!

2016. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszeruen nem tudsz annyira valtozatosan etkezni, hogy mindent bevigyel. Ahhoz napi 10-15 fele gyumolcs kellene, olajos magvak, voros hus, maj, stb.

Es mindezt a megfelelo aranyba.

Meg eleve a zolden leszedett, kamionokban, hajoban erlelt gyumolcsokben mi van, hat semmi.

2016. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ha változatosan táplálkoznál, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztanál, akkor se jutna be a szervezetedbe a szükséges vitamin, ásványianyag mennyiség, így azok pótlása szükséges.Ehhez érdemes minőségi, gyógynövény és természetes alapúakat választani.Már a baba fogantatása előtt érdemes feltőlteni a szervezetet ezekkel.Különösen a baba egészsége érdekében a B12 folsavval, és az omega 3 pótlás, majd ha megfogant a baba még sok minden.Sok sikert!
2016. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!