Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ölni tudnék most valamilyen...

Ölni tudnék most valamilyen csokiért, iszonyatosan kívánom! Ez lehet terhességi jel?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy megálljam, hogy ne egyek? Már ettem gyümölcsöt, de nem segít, csoki kell!!!
2013. máj. 19. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél csokit, és ne keresd még a levegővételben is a terhességi tüneteket.
2013. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor egyél csokit.Ettől még nem vagy terhes.
2013. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akár a terhesség miatt is kívánhatod,bár nem tudom, miből gondolod, h meg tudjuk állapítani, úgy h semmi infó nincs a ciklusodról, h mikor voltatok együtt, stb.

Egyél csokit, attól elmúlik a kívánósság.

2013. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne álld meg hacsak nem vagy cukorbeteg egyed a csokit és kész.... nekem akkor is volt ilyen amikor nem voltam terhes
2013. máj. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt szokott ilyen csokizabálhatnékom lenni! :)
2013. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ma lett egyèrtelmüen pozi a tesztem ès salàtàt eszek majdnem minden nap :-)
2013. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát, a csokit megálltam, de a mai sütiket, amiket a család hozott, azt nem. :)
2013. máj. 20. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!