Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem ma kellene megjöjjön de...

Nekem ma kellene megjöjjön de szerintem nem fog a párommal nem védekeztünk es terhességre gyanakszom, terhes vagyok e?

Figyelt kérdés
az a baj h fáj a hasam meg egy két csepet véreztem is de nem jött meg es ugy érzem terhes vagyok.teszteltem már de negativ volt?mit tegyek tudni akarom hogy babát várok e?
2008. szept. 18. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Simán lehet, hogy holnapra már meg fog jönni, főleg ha a teszt negatív volt. Várj egy pár napot, és ha még mindig semmi, akkor csinálj egy új tesztet reggeli vizeletből.
2008. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem bisztos . főleg ha nega a teszt is. szerintem nincs baba. lehet hogy holnap már megjön. szokot nekem is igylenni hogy előző nap csak macatolás és utánna jön meg rendesen a menzim.
2008. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető az is hogy még nincs annyi HCG a szervezeben,lehet ha 2 nap múlva tesztelsz akkor ott lesz!
2008. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de a testhőm is 37 37,1 volt egesy héten ma is annyi.és bennem van az a most fog megjönni érzés de nem jön meg.feszül a hasam.hányingerem van.fáj a derekam.ezek a tünetek nem terrhességre utalnak?
2008. szept. 19. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
De, a tüneteid terhességre is utalhatnak. Viszont az egyáltalán nem biztos hogy terhes vagy, de az ellenkezője sem. Javaslom, hogy ha nem jön meg a következő napokban, keresd fel a dokidat.
2008. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt már nekem is és megjött. Olyan hányingerem volt, hogy biztos voltam benne. Na meg a hő. Nálam is 37 felett volt. Aztán negatív teszt, majd hasfájás, vérzés, ennyi.
2008. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!