Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első terhesség hamar...

Ha az első terhesség hamar összejott de elvetéltem akkor a második is hamar fog sikerűlni? Mekkora az esély rá?

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked senki sem fogja tudni megmondani sajnos. Nekem az elso a masodik honapban jott ossze, 9 hetesen veteles. Kivizsgalasok alatt is probalkoztunk, 3.honapban ismet sikerult. Nalam volt anyai oka, szerencsere idoben kiderult, igy a masodik megmaradt.35hkm
2016. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első terhességem 1 hónap alatt össuejött (elvetéltem sajnos), második terhességem 4 hónap alatt jött össze (minden oké volt végig), most újra babát várok, 3 hónap alatt jött össze. Úgyhogy nálunk bejött, hogy mindig elég gyorsan összejött.
2016. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első baba első hónapban sikerült, második a második hónapban, de elvetéltem, harmadik baba az első hónapban sikerült.
2016. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmire nincs garancia, de ha egeszsegugyi valtozas nem volt egyikotoknel sem, akkor nagy esely van ra, hogy ismet hamar sikerul teherbe esni.

En haromszor voltam terhes, egy vetelesem volt es az egyik baba a masodik honapban, a masik ket baba az elso honapokban megfogant.

2016. febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!