Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu után szokatlanul magas...

Ovu után szokatlanul magas hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban nem mértem a hőmet,de ma kíváncsiságból reggel mégis megmértem és csodálkozva tapasztaltam,hogy nagyon magas a hőm...eddig ovu után max 4 tized fokot emelkedett,de most 6 tizedet..nagyon furcsa...volt már valakinek ilyen és mi lett belőle?
2016. febr. 14. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mérted,tehát nem tudod mennyi az alaphőd. Oké,hogy múlthónapban 36,4 volt,de most lehetett 36,6 is...


Nekem múlthónapban 36,3 volt az alaphőm,most 36,5. Semmi értelme így,hogy nem méred mindíg.

2016. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tök mindegy mennyi az alaphőm mert az ovu utáni hőm akkor is mindig 4 tizeddel magasabb...én esetleg arra tudok gondolni,hogy lehet-e még a múlt havi utrónak a hatása ez a magasabb hő...

De köszi a választ

2016. febr. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!