Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lett magas a pulzus...

Mitől lett magas a pulzus egész nap? Lehet a hőemelkedés miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap ment a hasam,2x voltam wc-n egy ideig semmi és ma délután ment megint a hasam 3x voltam wc-n,normaflort és coldrexet szedek,hőemelkedésem is van 37,3,vérnyomásomat is mértem mert egész nap elég gyorsan szaporázik a pulzusom 110-112 körül van,ez mitől lehet a hőemelkedés miatt?A tünetek alapján ez valami vírus lehet?
2012. okt. 13. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen a láz okoz szapora pulzust. Igyál nagyon sokat, az segít. De inkább csak körömvirág teát, nagyon kevés cukorral
2012. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is 100 felett van a pulzusom mikor lázas vagyok.

Igyál orvosi citromfű teát, nekem az kicsit lejjebb viszi a pulzusom, kb 90-re ha lázas vagyok. Szívnyugtató hatású tea.

2014. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!