Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek a nem várt után...

Volt akinek a nem várt után még egy héttel negativ volt a teszt de még is várandós volt?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne remènykedj.
2016. febr. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt plyan hogy 28-29 napos ciklusok mellett a 37. Napra jött meg. Nem terveztünk babát, persze csináltam tesztet végül megjött. Előfordulhat hogy késik, vagy kesőn volt peteérésed. Szerintem várj még néhyány napot, ha továbbra is nrgatív a teszt, akkor nem vagy terhes.
2016. febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt utáni 10. napon lett először halvány pozitív, pedig óramű pontosságú a ciklusom 14 éves korom óta. Nekem azt mondta a doki, hogy extra kései fogantatás lehetett. Most vagyok 27 hetes, és köszönöm jól vagyunk, a leányzó már egy héttel túl is nőtte a kortársait.
2016. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Köszönöm a pozitiv választ én is olvastam exrtém volhokat ,hogy volt akinek egyáltalán nem mutatta ki még akkor sem mikor az orvos már megmondta ,hogy várandos. Baba-mama oldalon olvastam.

Miota nem jön meg a nem várt.

-naponta mosok hajat

-aluszékony vagyok

- nem várt napján egésznap hánytam azota a joghurtol hányingerem van de az uj hagymát meg kivánom meg egyfolytába eszem :S

- ingerültebb is lettem és fáj a mellem meg a csipöm bal hátsó része eddig ilyen sosem volt. Gratulálok a babához :) És az elsö hozzászolonak üzenem amig nem jön meg a nem várt addig reménykedem.

2016. febr. 15. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:

egyes, menjél te a pibe, de most komolyan, mire alapozva írod az ilyen válaszaidat??? Beszéltél tán az összes nővel aki valaha terhes volt, és senki se tapasztalt ilyet???


Itt vagyunk ketten is élő példának: nekem a 10. napon lett nagyon halvány tesztem, mint később kiderült, 1,5 héttel később (is) volt ovum, amiatt nem lett időben pozitív a tesztem.

2016. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm a tapasztalatodatt :) akkor még reménykedem . És gratulálok a babához
2016. febr. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!