Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok? Sos

Lehet hogy terhes vagyok? Sos

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne egy olyan kerdesem ...

17eves vagyok 2eve van baratom es szoktunk szeretkezni...10eves korom ota menstrualok eleg hihetetlen de anyukamnak is azota van.

A menstruaciom fel evente valtozik (addig mindig 28.napra pontosan megjon) decemberben tobbszor is gumi nelkul szeretkeztunk de sose volt az orgazmus kozeleben inkabb rogton az elejen egy kit 'berakta' ha gumival is csinaljuk sose megy bele a gumiba mashogy oldjuk meg.

Azonban februar 4en kellett volna meg jonnie es 7.en jott meg ez a 31.nap az elozo menstruaciom ota.

Eleg nehezkesen jott meg 2-3 napig tartott de kijott aminek jonnie kell aza kis sotet szinu burok is. De nen akkora mennyisegben mint szokott..

Tegnap lefekudtunk ezuttal gumival a gumi veres volt, estere felhelyeztem egy tampont reggel lattam hogy barnas szinu majd kesobb mentem wc.re az is barnas pecsetelo verzes volt a mellem nem faj inkabb a (hatam?).

Aggodom. Terhes lennek?:(


Mar 3napja nincs 'barnazasom' ha az volt.

Es azt akarom meg kerdezni hogy mi aza peteeres?



2016. febr. 15. 11:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyszer mar egy kerdes alatt ugyan ezt irtam penteken es azota van a 3nap hogy nen barnazok akkor is csak reggel!
2016. febr. 15. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Az SOS nem most kellene, hogy legyen, hanem akkor, amikor gumi nélkül dugja be, már bocs. Igen, lehetsz terhes, ha nem védekezel megfelelően.


A kis sötét színű burok az a méhnyálkahártya, ha jól értem.


A fájdalom meg ki tudja mi? Akármi lehet, akár fertőzés is, nem ártana megnéznie egy orvosnak.


A peteérésről pedig előbb kell tanulni és utána szexszelni. Célszerűbb lenne. TAnulmányoznivaló:


[link]

2016. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha először tesztelnél, valamint az alapvető dolgoknak utánajárnátok?


Miért vagytok együtt gumi nélkül??? Gondolom, iskolába jársz. Miért vállalsz ekkora kockázatot?

2016. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, én úgy olvastam, hogy gumival védekeztek, néha az előjáték során bedugja kicsit gumi nélkül. Nem hiszem, hogy terhes lennél. Persze az előváladékban is lehet valami, de annak nagyon kicsi az esélye.

Minden esetre védekezzetek normálisan a gumival és akkor nem kell ilyenek miatt aggódnod.

A mensid is megjött.

Szóval nem tudom, miért lennél terhes.

2016. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te mennyire lennél biztos egy kb. 17 éves fiú önuralmában? Mert én nem engedném kockára tenni az életem miatta, az is biztos.
2016. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Baratom 22eves nem jarok suliba (:

Anyamat kerdezhetem errol sose valaszol neten annyira hivatalosan irnak mindent h nem birom meg erteni, nem vagyok hulye csak mindent irnak es a lenyeget nem!!!

De aza baj gyakorival ha itt valaki 17es nem szent szuz akkor ku.vatudatlan stb itt mindenki bunko nem is ertem minek van ezaz oldal ha senki se kepes valaszolni csak oktatni meg azokat linkelni amiket 1000x olvastam!

2016. febr. 16. 01:17
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolso elotti:

Azert aggodtam mert barnaztam vagy mi volt ez ..

2016. febr. 16. 01:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Valaszokbol eleg volt kosz nem kell tobb kerdest is torlom inkabb.
2016. febr. 16. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!