Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes a lentiek...

Lehetek terhes a lentiek ellenére?

Figyelt kérdés
A baleset szilveszterkor történt, rá nagyjából 30 órára esemény utáni tablettát vettem be. Általában 6 hetesek a ciklusaim, a tabletta bevételét követően 1 héttel volt egy menstruációszerű vérzésem (stimmelt a mennyiség, időtartam kb minden) csakhogy ez a vártnál 2 héttel hamarabb jött (pont 4 hétre az előzőhöz képest) így nem tudom, hogy menstruáció vagy tabletta miatti vérzés történhetett e. Azóta itthon végezhető terhességi teszt negatív, az eseményre számított 27 nappal később végzett vérteszt negatív. Kéne még aggódnom?

2016. febr. 14. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Elolvastad a tabletta leírását?? Nemhinném. Nem vagy terhes.
2016. febr. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vagy terhes.
2016. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem írtad a korod, de fiatal korban még nem áll be a ciklus óramű pontossággal. Nekem kb mire 30 lettem utána lett szinte napra pontos, bár most 3-4 hónapja megint változott szóval nem lehet végig egyforma szerintem.
2016. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!