Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutól 1 hétig tartó erős...

Ovutól 1 hétig tartó erős mellbimbófájdalom majd elmúltával erős mensis görcs?

Figyelt kérdés

Ovum múlt héten kedden-szerdán volt feltehetőleg (nagyon fájt a petefészkem).Azóta erős bimbófájdalmak és kőkemény mellek kínoztak amik ma reggelre elmúltak.Helyette viszont erős mensis görcseim lettek.Vajon mitől lehet ez?

Viszont 13 napja volt nyúlós nyákom úgyhogy nem biztos a múlt heti ovu,de akkor viszont pár nap múlva várható a mensi....volt valaki úgy,hogy "mensi" előtt elmúlt a mellfájdalom és baba volt?


2016. febr. 16. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem is szerdan volt kb ovum. Nekem péntek óta fáj a mellbimbóm. Ez az 5ik nap. Nekem mèg soha nem fájt ovu után max a menstruáció előtt egy két nappal... hany napos ciklusaid vannak? Nekem még 10 napom van a nem vartig. Nekem szúrkál a méhem néha a petefészkeim is :/ hát lesz ami lesz. De a babának örülnék a legjobban :)
2016. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nekem 32 naposak a ciklusaim.Ha azt nézzük akkor 1 hete volt az ovum,de a nyákom meg előtte 1 héttel volt.Engem nem is mellérzékenység elmúlása zavar hanem ez az erős memsis görcs....ciklus szerint csak jövőhéten kellene megjönnie...
2016. febr. 16. 17:30
 3/20 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet. Lehet tenyleg megjön.. lehet terhes vagy. Szerintem várj par napot aztán ha addig de jön meg tesztelj!
2016. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tesztelni majd jövőhéten fogok csinálni ha már a rendes időben nem fog megjönni,bár holnap megyek orvoshoz (nem emiatt,ellenőrzésre)
2016. febr. 16. 17:39
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekem jovoheten 21-23ig kellene, hogy megjojjon! Leszakad a mellem, tegnap kezdődött, ma megjobban faj...remelem baba okozza :)
2016. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem 20-24 között kellene megjönnie...szurkolok neked nagyon!
2016. febr. 16. 19:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Kérdező,teljesen ugyanezt éltem\élem àt én is!Ma reggelig majd leszakadt mind a 2mellem,màra elvàgtàk,de rettentően görcsöltem és nagyon gyenge voltam (alcsony vércukor v vérnyomàs,mint mikor elönti az embert a vér),de semmi.
2016. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok újra.Màra vagy 19-re nem vàrtam/vàrom,m nem vok bizos az ovuban,de a tesztem negatív.

K

2016. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szurkolok nagyon és remélem neked ma már csíkos a teszted:)!Nekem a tegnap délutáni görcs estére átváltott először egy éles szúrásba utána pedig petefészek görcsbe majd megint ott szúrt ahol előtte éreztem...de viszont ma reggelre minden elmúlt...kíváncsi vagyok mi lesz belőle és arra is kíváncsi vagyok mit mond majd ma a doki :)
2016. febr. 17. 09:25
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia! Nem teszteltem ma! Este annyira görcsöltem, hogy azt hittem megjött. Még reggel is nyugtáztam, hogy megjött, de semmi. A hasam ma is görcsölget, de nem annyira, ma inkább a derekammal küzdök. A mellem továbbra se fáj. Szorítok neked! Nőgyógyászhoz mész? Rákérdezel erre, hogy ha hirtelen elmúlik a mellfájdalom lehet-e baba vagy az már biztos menzesz lesz...?

K

2016. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!