Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, lombiko...

6 hetes terhes vagyok, lombikos, sokat görcsölök azt mondta az orvos, hogy ez normális és el fog múlni! Nektek hány hétig volt görcs, ha volt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem voltam lombikos, de én a 8. héttől a 12. hétig görcsöltem. Nekem akkor Nospát írt fel az orvosom, hogy vegyem be, ha nagyon érzem, hogy görcsölök, meg mellette sok magnéziumot ajánlott. Szerencsére nem volt semmi gond.
2014. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jan. 11. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz meg más dokit! én most vagyok 29 hetes veszélyeztetett és sok magnéziumot kell szednem nehogy görcsöljek! kb. 6 dokinál jártam amióta terhes vagyok mindegyik azt mondta hogy nem kéne hogy görcs legyen! azt tudom hogy néha enyhe görcs az nem gond mert nyúlnak az izmok. de minden napos az nem normális!
2014. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. 21 hetes vagyok es meg mindig gorcsolok. Magnesii citricit szedek ra.
2014. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lombiknal normalis sajnos.

A stimulalt tuszok huzodnak vissza, nekem a 10.het kornyeken volt ketszer olyan gorcsrohamom, hogy rohantunk az orvoshoz, azt hittem, vegem.

A 12.het kornyeken enyhult, utana a 14.het korul volt megint, amikor abbahagytam a crinone gelt.

Szoval szerintem normalis, bar tudom, hogy ijeszto.

Magne b6, pihenes.

32+6 hetes lombikos kismama

2014. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 35 hetes vagyok és még mindig görcsölök... :)
2014. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. nem tudtam hogy lombiknál normális. akkor pihenj sokat remélem hamar elmúlik! és boldog baba várást!
2014. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 12. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is lombikos vagyok. Nekem is sokat görcsölt a hasam egyből magnerotot írtak fel. És még most is szednem kell.

31 hkm

2014. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!