Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok mikor foganha...

Ha terhes vagyok mikor foganhatott meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, időben megjött a menstruációm 14én de az első nap csak barnáztam ami eddig nem volt jellemző, aztán másnap már rendesen megjött de jóval kevesebb mint szokott, és lenne egy olyan kérdésem hogyha esetleg terhes vagyok akkor mikor foganhatott meg? Amikor január végén voltunk együtt (25-6), vagy február 7-én? Bocs ha esetleg hülye kérdés...

2016. febr. 16. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha időben megjött miből gondolod hogy terhes vagy?
2016. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abból hogy most kevesebb meg más..
2016. febr. 16. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kéne csinálni egy tesztet az megmondaná. Ha meg létrejött esetleg a terhesség, akkor a vérzés baromira nem jó jel, szóval ezért is kéne a teszt.
2016. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h a teszt megmondja mikor fogant meg...egyébként holnap csinálok
2016. febr. 16. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a válaszolók megmondják mikor fogant meg... de ha vérzel és pont akkor jött meg mikor szokott akkor nem hinném hogy terhes lennél
2016. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!