Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy 7-8. napon...

Lehetséges, hogy 7-8. napon volt tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
9. ciklusnapon csináltam egy ovulációs tesztet, amelyen halvány volt a második csík, azaz alacsony LH-t mutatott. 10. napon újra teszteltem, de a második csík még halványabb lett. Ma, a 11. ciklusnapon újra ellőttem egy LH tesztet és totál negatív lett, második csíknak még híre sincs. Szerintetek lehetséges, hogy 7-8. nap körül érte volna el az LH a csúcsát? Semmilyen tünetem nem volt. Se szúrkálás, se sűrűbb folyás...
2016. febr. 16. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos de bármikor lehet egy ovu, nekem 28-29 napos ciklussal 10. napon volt.
2016. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy hamarabb volt tüszőrepedésed, de bőven benne van az is, hogy akár pár nap múlva tesztelsz egy negatívat.

Hány napos a ciklusod? Ha rövid, akkor simán lehet hamarabb tüszőrepedésed, vagy lehet, hogy pont ebben a ciklusban kimaradt-még egészséges, könnyen teherbeeső nőknél is azt írják, évi egy-kétszer kimaradhat a tüszőrepedés.

Ne hagyd abba még szerintem legalább pár napig a tesztelést!

Ez az első hónapod, amikor LH tesztelsz? Ha nem, akkor milyen volt korábban?

2016. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Negatív helyett pozitívat akartam írni!
2016. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az érthető és részletes válaszokat.
2016. febr. 17. 13:38
 5/7 A kérdező kommentje:

Az utóbbi hónapokban 26 naposak voltak a ciklusaim, így azt gondoltam, hogy a 10-11. nap környékén legalább valami halvány jelét kellene, hogy mutassa az LH teszt a tüszőrepedésnek.

Ez az első hónap, hogy ilyen alaposan napról napra figyelem a ciklusomat. Korábban volt, hogy lőttem egy-két ovulációs tesztet ciklus közepe fele, amikor éreztem is, hogy valószínűleg van valami és akkor mindig pozitív volt. Azóta nem váltottam márkát, szóval nem egészen értem most miért negatív. Lehet egyszerűen most kimarad vagy lehet már korábban volt. ;-)

2016. febr. 17. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg jól számoltad, tényleg most a 10-11. napon kéne pozitív LH tesztet produkálnod szabályos ciklussal, de egészen biztató, hogy amikor apró testi jelekből az ovulációdra tippeltél, azt korábban az LH teszt szépen alá is támasztotta. Murphy, hogy ebben a ciklusban valamiért nem a kiszámoltak szerint alakul az LH-d, de legrosszabb esetben van egy tüszőrepedésmentes hónapod, a következőben nagy eséllyel pozitívat tesztelsz:)


(UI: Én úgy jártam, hogy az első hónapban, mikor próbáltam kideríteni a ciklusomat, megborult a hormonháztartásom elég durván, következő hónapban teherbe estem-pedig akkor akartam magamat alaposabban kivizsgáltatni...az élet márcsak ilyen.

2016. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam nőgyógyásznál és látott egy 19 mm-es domináns tüszőt - a negatív LH tesztek ellenére. Azt mondta ha minden jól megy ez holnap megreped, úgyhogy ráfeküdhetünk a projektre. :)
2016. febr. 18. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!