Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Lehetséges, hogy terhes...

HELP! Lehetséges, hogy terhes vagyok? A részletekről lentebb írok.

Figyelt kérdés
Nem jött meg a menzeszem már lassan 2 hete, de a barátommal csakis kizárólag óvszerrel, beleélvezés nélkül!! volt szexuális kapcsolatom. Már jó pár napja fáj a hasam alja, mint általában, mielőtt megjön, de most semmi sem jön. Egy kis vizeleti csípést éreztem de mást, mint pl émelygést, hányingert nem éreztem. Lehetséges, hogy terhes vagyok vagy csak késik valami miatt?

2016. febr. 16. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Késett már máskor is?Ha csípett a vizelet,lehet felfáztál,az gyulladás,okozhat esetleg egy kis késést(mondjuk a 2 hét nem olyan kevés már).Ha így zajlott a szeretkezés,nem sok esély van rá,hogy terhes vagy.Tesztet csináltál már egyébként?
2016. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem csináltál még tesztet, ha két hete késik?

Amúgy más miatt is késhet, pl. hormonzavar, gyulladás... bármiről is van szó, jó lenne orvoshoz menni.

2016. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kizárólag óvszerrel beleélvezés nélkül?! Könyörgöm NEEEEEE max gond terhes lehetsz! Nopara
2016. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam tesztet, de orvosságot szedtem a felfázásra. És mivel fáj a hasam alja, mint általában szokott mielőtt megjön, vártam, hogy megjöjjön, de már kezdek kicsit aggódni, mivel még sosem késett többet, mint 4-5 nap. Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 16. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Csinálj egy tesztet,hogy megnyugodj!Ha terhes vagy már biztos kimutatja.Írj majd! (ha gondolod :) )
2016. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül megjött és nincs semmi gond, bár azt nem tudom, mi az oka, hogy késett. Köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 1. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
kis hormonzavar lehetett valamitől
2016. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!