Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy teherbe estem?

Lehetseges hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

A baratom egyuttletkor belem elvezett es meg utana "bent is hagyta" egy kicsit viszont volt rajta gumi amit amikor kivett ellenoriztunk es nem volt lyukas.En viszont nagyon felek de azt mondta nem kerult a huvelyembe ondo.

17/L



2016. febr. 17. 07:52
 1/7 A kérdező kommentje:
A mensimnek holnap kene megjonnie.
2016. febr. 17. 07:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2016. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Miert hiszi itt most minden tini, h ha ovszerrel beleelvez a parja, terhes lesz? Mar sokadik kerdes, es nem ertem, h mi lelte a fiatalokat.)

Ha rajta van az ovszer, nem lyukas, nem csuszott le, kizart, h terhes legyel. Baj egyeb esetekben szokott lenni, de reg voltam tini, es sosem szakadt el egy gumi sem. Mondjuk akkor nem voltak ezek a nevesincs gumik, a ket nagy ovszergyartotol vasarol

2016. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, elkuldtem.

Szoval a ket nagy ceg ovszereit vasaroltuk, meretet figyelembe veve, es sosem volt gond.

2016. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi is durexet hasznaltunk es eddig nem volt vele problema.viszont meg sose elvezett el bennem es ez aggaszt
2016. febr. 17. 08:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Az óvszert éppen arra találták ki, hogy ne kelljen végállomás előtt kiszállni!!!! Annyi kérdés van mostanában, hogy gyógyszer szedés mellett óvszert használnak, de még így sem mehet el odabent, mert mi lesz, ha terhes lesz! Ezt csak én nem értem????
2016. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem utolsó,én sem értem. Csak mese habbal ez a sok terhesség óvszer mellett, vagyis óvszer használatával. 40 éves vagyok, a harmadik szülés óta így védekezünk, 7 éve. Érdekes módon nem voltak ilyen gondjaim...
2016. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!