Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján x-epil teszt?

Nemvárt napján x-epil teszt?

Figyelt kérdés
A 14.dpo napon a 2. vizeletből 25-ös x epil teszt negatív. :( lehet még ebből pozi a tuti hogy a 14.dpo napon vagyok?
2016. febr. 17. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg már jelezni kellene (nekem is az esedékes mensi napján lett az x-epil teszt közepesen erős pozi, tehát még csak nem is halvány), de itt olvastam, hogy sokaknak csak később vált pozitívvá, úgyhogy ez inkább egyénfüggő, nem tesztfüggő.
2016. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. Dpon halványan de ott volt a csík, a 16. Dpon meg egyértelműen.
2016. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Viszont nem az első vizeletből volt hanem 2.vagy 3.
2016. febr. 17. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél patikában gabrielt, az erősebbet mutatott nekem mindig!!! :)
2016. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemvárt napjain (2 volt) negatív reggeli első pisiből mind2 x-epil. 3-4 napos késésnèl lett halvány pozi mikor a többi teszt már sokkal erősebb volt. Predictor vagy facelle amit ajánlok,azok érzékenyebbek.
2016. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De úgy is hogy ez már a 14. Nap? Később nem voltunk együtt.
2016. febr. 17. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,ne kenődj el,vegyél legaláb 2 másik tesztet és mindenképpen reggeli első pisiből tesztelj :) előző voltam
2016. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!