Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Sűrgős :/

Lehet baba? Sűrgős :/

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. 10 éve menstruálok rendszeresen. Most 36.napra jött meg( 1 hetet késett) Jelenleg Karamell színű nem mondanám vérzésnek, enyhe görcsölés. 3 hete hányingerem van ( de ez ugye nem emiatt lehet, korai lett volna a "tünet") álladóan fázom, hőemelkedésem lehet. Étvágyam nincs, csak az ennem kéne de nem tudom mit érzés. Ha pedig eszek nem esik jól. Párommal az előző menstruációm után voltunk együtt, sok idő után. Lehet baba?
2016. febr. 18. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet. így nehéz megmondani.
2016. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csinálnék,de nem tudok boltba menni: reggel 6-ra megyek dolgozni és 22 ig vagyok ált( vendéglátó). a szünetek meg nem elég ( nincs a közelbe drogéria). a szabadnapom meg vasárnap -.- :( Ezért tettem fel a kérdést, hogyha valaki tapasztaltabb ebben, tudna segíteni. :)
2016. febr. 18. 10:49
 3/18 anonim ***** válasza:
hát pedig ennyit meg kell tudni oldani! Vetess a pasiddal ha mást nem....egyébként ilyen munkaidő mellett nem értem, hogy csak a vasárnapod a szabad, elvileg ez így nem szabályos.
2016. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van, ha olyan étteremben dolgozol, ahol emberhiány van :). Nem pasimvan, hanem párom :). Nem szeretném, ha tudná, hogy ilyeneken jár a fejem ( terhesség) Félek picit a reakciójától, meg ha mégsem baba, akkor rosszul érzem magam, hogy őt is stresszelem :/. Akkor szeretném az ilyenekbe bevonni, ha már tudom, hogy baba:) de köszi a gyors reakciót :)
2016. febr. 18. 10:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy terhes vagy, mert nekem is ezek a tüneteim és én az is vagyok.
2016. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:) neked mikor jelenkeztek? (?.hét) és mennyi idős vagy(tok)? :)
2016. febr. 18. 11:00
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem akarod stresszelni????? Pedig akik szexelnek, azoknak számolniuk kell a terhesség bekövetkeztével ha védekeznek, ha nem...

Hívd fel most, hogy vegyen egyet, mert gyanakodsz, legalább megtudod a reakcióját.

2016. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vateráról is lehet rendelni olcsón tesztet, két nap alatt megérkezik. (Megbízható tesztek ezek is, nekem mindkét terhességet azonnal kimutatták)
2016. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Akkor PÁROD. Akkor nem tudod sehogy megoldani....Azt tudom mondani pár hónap múlva ha érzed a fájásokat, kiderül! :)

Komolyan, 19 éves vagy, nem tudsz drogériába menni, a PÁROD sem akarod elküldeni, de az nem jut eszedbe, hogy megkérj egy barátnőt, vagy rendelj a netről. Az meg teljesen mindegy, hogy munkaerő hiány van, ez akkor sem szabályos. Hr-es vagyok, csak tudom

2016. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Vaterán?. Köszi, erről nem tudtam! De biztos, hogy ugyanolyan "hatékonyak" mint a boltban kapható? nincs nekik valami " defektje"? :D Tényleg köszi :)



Kedves enyhén udvariatlan válaszoló!. Tudod nem mindenki, olyan, hogy a párja pofájába mondja, hogy lehet felcsináltál!. Így inkább akkor szeretném kipuhatolni, és megnézni a reakcióját, ha tudom, hogy van miért kérdezősködnöm tőle :). Légy oly kedves és kicsit megértőbben válaszolj, mert mindenki más elvekkel gondolkodik :) KÖSZÖNÖM!

2016. febr. 18. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!