Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Sűrgős :/

Lehet baba? Sűrgős :/

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. 10 éve menstruálok rendszeresen. Most 36.napra jött meg( 1 hetet késett) Jelenleg Karamell színű nem mondanám vérzésnek, enyhe görcsölés. 3 hete hányingerem van ( de ez ugye nem emiatt lehet, korai lett volna a "tünet") álladóan fázom, hőemelkedésem lehet. Étvágyam nincs, csak az ennem kéne de nem tudom mit érzés. Ha pedig eszek nem esik jól. Párommal az előző menstruációm után voltunk együtt, sok idő után. Lehet baba?
2016. febr. 18. 10:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Tudod ilyen munkabeosztással nincs időm baráti kört kialakítani :). Elhiszem , hogy nem szabályos, de ha kell a pénz, kell a munka és jelenleg ez a megoldás van erre, még ha nem épp törvényes, egészséges :(
2016. febr. 18. 11:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, kicsit visszavehetnél.


19 évesen nem tudsz szerezni egy tesztet?! Dm, Tesco, gyógyszertár, kismillió helyen van.


Éretlen a gondolkodásod nagyon.

2016. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
első vagyok, én is a netről rendeltem tesztet. bevált. de amúgy szerintem nem vagy terhes. de ha sikerült majd tesztelned írj :)
2016. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Már bocsi de most is net előtt ül, akkor lenni kell idejének nem?
2016. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Egyébként vasárnap ügyeletes vagy non-stop gyógyszertárban is tudsz venni tesztet.
2016. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már 9 évesen menstruáltál?
2016. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgok ezek, kicsit kamu szaga van a kérdésnek.. 😂😂
2016. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán nagyon furcsa nő vagy, életemben nem hallottam még, hogy a barnás folyást valaki egy ételszínhez hasonlítsa, és hogy a pasi megszólítást kikéri magának. Valamint MINDEN áldott nap reggeltől estig dolgozik, és ugyan korából adódóan felnőtt, de a felelősségteljes szexhez abszolút nem nőtt fel, mert szerinte gáz megkérni a PÁRUNKAT, hogy vegyen egy tesztet, mert az milyen már. Inkább a gyakorin kérdezget (a nagyon hosszú munkaidejében), hogy lehet-e terhes. Pedig egy felnőtt nő nem itt kezd el kérdezgetni, hanem szerez egy tesztet. Persze ezer kifogásod van rá, hogy miért nem tudsz.

Jaj, kislány, lesz még neked bajod az életben, már ha igaz ez a kérdés.

Mindenesetre bicskanyitogató stílusod van. Elképesztő.

2016. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!