Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38,5 hétben járunk. A múlt...

38,5 hétben járunk. A múlt heti vizsgálathoz képest azt mondta a szülészem, hogy kisebb a baba, ezért sürgős UH vizsgálatot kért, de erre csak holnap kerül sor. Valaki, vagy valamilyen tanács, hogy mitől lehet ez? Köszönöm

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet sima mérési hiba, ha rosszul/másképp fekszik a gyerek. azért kért szakembert, hogy az ellenőrizze az általa mért adatokat
2015. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szuleszedet nem kerdezted?
2015. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetesen de. De láttam az arcán, hogy nem akar variációkat mondani. Gondolom nem akarja, hogy stresszeljek. Az esetleg nem lehet szerintetek, hogy mivel lentebb jött a baba, esetleg azért? Csak igyekszem a legjobbra gondolni. Csak nem tudom, akkor minek az UH.
2015. máj. 28. 00:59
 4/12 anonim válasza:
Ilyenkor aludni kellene.
2015. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálam még csak este 8 óra :) És a babám éjszakai bagoly :)
2015. máj. 28. 01:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól nem lesz kisebb, ha lentebb jön: nyilván te sem vagy alacsonyabb a konyhában, mint a nappaliban.


Innen mi is csak tippelni tudunk: lehet mérési hiba, de az is lehet, hogy a lepény már nem táplálja megfelelően. De majd az UH megmondja.

2015. máj. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valószínű nem a cm-re gondoltam, de köszönöm :)
2015. máj. 28. 12:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha a legkisebb veszely is fennalna, akkor azonnal meginditottak volna a szulest, vagy csaszaroztak volna.


Egyebkent szomoru, hogy Magyarorszagon a ''surgos'' uh-ra 2 napot kell varni. A kismama meg addig raghatja a kefet idegessegeben.

2015. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a csúnya, hogy Amerikában vagyok. :S
2015. máj. 28. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég gyakran van ilyen, hogy kisebbnek mérik, de nincs baj. Szurkolok, hogy így legyen.
2015. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!