Görbe értelmezés?

Figyelt kérdés

[link]


Már nem bírom követni hányadik dpo-n vagyok,de a hasam alja leszakad. Így ébredtem. Pontosan úgy,mint menstruáció előtt. Már hason sem tudok aludni,folyton azt érzem h megjött.


Ezt a hasleszakadós érzést,menstruáció előtt 1 nappal szoktam érezni. Akkor elvileg reggel megjön? :(


2016. febr. 18. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a 21. napon volt obud - ha volt egyáltalán. :(
2016. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt kb 4-5 alkalommal rózsaszín-barnás pecsételésem volt. Akkor lehet,hogy az ovu miatt?
2016. febr. 18. 12:50
 3/12 A kérdező kommentje:

36,6-al szokott ovum lenni,teszt szerint is,illetve 2x mikor doki ellenőrzött,akkor is végig annyi volt. 36,4-5 volt akkor az alaphőm. Tudom a teszt nem számít,de ultrahanggal néztek.


Viszont 36,7-8-9-re még nem ment a hőm. Ezért nem tudok rajta eligazodni :(

2016. febr. 18. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Még esetleg lehetett a 17. napon is, de majd kiderül, mindenestre ha a hőd még pár napig fent marad, akkor biztos megvolt valamelyik napon és nem kellene még megjönnie.

Előző ciklusod miért volt olyan hosszú? Abban volt ovud?

2016. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt a novemberi babás görbém,itt elvetéltem. De azért itt is fel-fel ment 36,7-re. De csak 1-2 tizedes változás volt az alaphőhöz képest.


Nem volt hosszú ciklusom,csak pár hónapja regisztráltam a ciklus.hu-ra,2 hőt felvezettem és nem folytattam ott tovább(ezért vette hosszú ciklusnak) Nem volt szimpatikus az oldal (de mostmár igen:)) és helyette a tervezettbabán vezettem.

2016. febr. 18. 13:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jól húzta be a pét. Az a kis leesés lehetett beágyazódástól is, ahogy a pecsételés is.

Ma hogy alakut a hőd?

2016. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma 36,9 lett a hőm,de én nagyon kétségbe vagyok esve :( még mindíg "leszakad" a hasam,mára már a derekam is. Ezt az érzést nem tudom megmagyarázni. Olyan (és ez minden menstruáció rlőtt egy nappal van) mintha körbekötöttek volna alul az ölemnél egy madzaggal és jó erősen megkötötték volna.
2016. febr. 19. 08:41
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lett reggel a jóstesztem. Hcg-t nem tudom mikor csináljak ezek alapján.

2016. febr. 19. 08:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha jól húzta be a pémet,akkor 2 nap múlva megjön? Mert ezek alapján akkor a 12.dpon vagyok .
2016. febr. 19. 08:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Jóstesztnek én nem hinnék, bár tény, hogy jó látni a két csíkot :)

ha jól húzta be a pét (én voltam az, aki szerint igen), akkor ma v holnap már tesztelhetsz sima hcgvel, 10essel ;) főleg ha a hőd is ilyen magas!

2016. febr. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!