Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan hogy 7 tesztem is...

Lehet olyan hogy 7 tesztem is negatív lett, megjött a vérzésem 2-3 nap késéssel már többször is, de mintha nőne a hasam?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom már 2 hete, és még is úgy veszem észre hogy nő a hasam. Lehetséges hogy bemesélem magamnak, vagy becsaphat a szervezetem?

2016. febr. 19. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

persze, hogy nőhet a hasad akkor (is) ha nem vagy terhes!

egyébként terhesen is csak olyan 4 hónaposan kezd el nőni a hasad, szóval ha terhes lennél se attól

2016. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia! ha terhes lennék, akkor most lennék a 4. hónapban. És aggaszt hogy alig eszem, fogyózom,és közben még is olyan mintha nőne a pocak..
2016. febr. 19. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz a fogyókúrád és emiatt puffadsz vagy éppenséggel hízol.

Milyen fogyókúrát tartasz? Némelyikkel pont ellenkező hatást lehet elérni.

2016. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a mindenből eszem de jóval keveset fogyókúra megy nálam, és sok vizet iszom mellé. Meg rendszeresen torna, sport.
2016. febr. 19. 14:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó oka lehet annak, ha nő a hasad. Nem csak a terhesség.

Emésztőrendszeri megbetegedés, hormonprobléma, stb.

Amúgy meg miért kell 7 teszetet csinálni? :O Ez rengeteg...

2016. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Orvos?
2016. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de egy orvos megnézhetne.
2016. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!