Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben meg fog...

Ebben az esetben meg fog jonni szerintetek vagy mar nem?

Figyelt kérdés

A ferjemmel egyre tobbet beszelunk a kistesorol! En minden nap gondolok ra,h mar szeretnem,a ferjem viszont eddig nem! Tegnap szerintem beszelgetett a munkatarsaval akinek a felesege allapotos es meg este irt nekem ejszakasbol,h ma raallunk a babara! Reggel ert haza a munkabol,jelenleg alszik,de alig varom,h felkeljen... 9napom van a mensi varhato idejeig! Szerintetek,ha ma sikerul (az elso is egy alkalombol osszejott es nalunk szerintem csaladi orokseg ez a gyors foganas,mert anyukameknak mind a 4-en egy egyuttletbol sikerultubk,noveremnek mind a 3 szinten elsobol sikerult es ok nem szamoltak a peteerest,csak mikor ugy gondoltak egyutt voltak! )ezoval ha ma sikerulne,attol meg a mensim meg fog jonni,vagy mar nem? Van mar egy kislanyunk,de minden terhesseg mas,ezert kerdezem!

Koszonom sz ertelmes valaszokat!


2016. febr. 19. 14:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsnat a helyesirasi hibakert,de kozben itt csung a kezemen angyalkam :)
2016. febr. 19. 14:21
 2/6 anonim ***** válasza:
9 napod van mensiig akkor nem hiszem hogy most lenne peteéresed... szerintem meg fog jönni.
2016. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elso lanyom sem peteereses idoszakban jott ossze! Meg egy spontan peteerest nem lehet kiszamitani. Azt egy orgazmus is kivalthatja,szoval nem eselytelen,engem csak az erdekelne,h ha sikerul,akkor meg a mensimnek meg kell jonnie vagy mar nem?
2016. febr. 19. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem mensi elott 1hettel...:)
2016. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso es megjott?
2016. febr. 19. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Legkésőbb 6-7. napon már elkezd beágyazódni, szóval már nem jön meg, ha mégis, akkor baba sem maradna meg.
2016. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!