Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Érdemes reggel tesztel...

Csajok! Érdemes reggel tesztelnem vagy izguljak tovább vagy szerintetek nem jön a baba ebben az esetben?

Figyelt kérdés

November 4.én jött meg párommal november 7 és 14 között 4 alkalommal próbálkoztunk.


Elvileg december 4.én kellene ismét megjönnie.

Peteérés első napja november 15 (nagyon halvány) vége pedig november 20 (ez is halvány, közte pedig erősebb)


Szerintetek kibírta a spermium még 2-3 napot???


Igazából szeretnénk a babát, elsőnek próbálkoztunk, de ha nem jön össze (azt hiszem) akkor sem keseredünk el, mert van még mit csinálnunk az elkövetkezendő fél évig, ami pl az anyagi dolgokat illeti, és persze előbb esküvőt szeretnénk.



Viszont azért is vagyok így bezsongva mert ha most összejött akkor internet szerint akkor augusztus 11 körül születne, és mi pont augusztus 11 én ünnepelnénk a 10.évfordulónkat.


2015. nov. 30. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A peteérés egy folyamat viszont teherbeeséshez ki is kell lökődnie a petesejtnek. Ha 30 napos a ciklusod, akkor ez neked a 16. ciklusnapon van. Előtte 3 nappal és utána 1 nappal termékeny vagy de ez a spermiumok illetve a petesejt élettartama miatt van. Átlagosan 3 napig élnek a spermiumok. 16. napi ovuval a 10. napi együttlét nem a legkedvezőbb, akkor lehetsz terhes, ha esetleg nem naptár szerinti az ovulációd, hanem pár nappal hamarabb volt. Ezt viszont nem lehet tudni.

Én azt mondom ha megjön, következő ciklusban ne hagyjátok ilyen korán abba, legalább a 18. ciklusnapig legyetek együtt 2-3 naponta de inkább tovább, mert ahogy lehet korai peteérés, lehet később is.

Tesztelni akkor érdemes, ha már késik a menzeszed.

2015. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A spermium,akár 4-5 napig is birhatja. Legalabbis a neten ezt olvastam. Az esely meg van ra. :) Nekem nov.1-jen volt utolso mensim,mult penteken (27-en) vettem 10-es erzekenysegu tesztet,pozitiv lett. ;) Szoval mar lehet neked is kimutatna. Azota en 3 tesztet csinaltam 2 25-ost egy 50-est es mindharom halvanyan de pozitiv lett. En ezeket delutani vizeletbol csinaltam. Ha nagyon biztosra szeretned mar tudni,csinalj egy 10-est reggeli vizeletbol. :) Sok sikert nektek ;)
2015. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egyáltalán pozitív ovuteszted? Akkor pozitív, amikor a teszcsík legalább olyan erős, mint a kontroll, szóval másképp működik,mint a terhességi teszt.
2015. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. nem kötekedésből de ha pontos lenne akkor augusztus 10-én szülnél nem 11, de erre kár is alapozni, nekem egész terhességem alatt semmi tünetem nem volt csak nőtt a hasam, aztán 1 hónappal előbb beindult a szülés minden előjel nélkül... teszteltél amúgy?
2015. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!