Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van pé-m amit a testem...

Ha van pé-m amit a testem reakcióiból gondolok, akkor van rá esély hogy meg is reped a tüsző és babás leszek úgy hogy én is pcos vagyok? Vagy több cisztával gyarapodok?

Figyelt kérdés
Persze akciózunk is amikor jól esik (elég sűrűn)! Szeretnék nagyon babát!
2008. szept. 19. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mérj ébredési hőt,ha érzésed szerint megvolt a pé,emelkedettenek kell lennie,kb.36,5 felettinek. Ha fent van valszeg megtörtént a pé.

2008. szept. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna a hőmérőzést feladtam a nagy elkeseredésben. De! Most úgy érzem magamon mintha forróbb lenne a testhőmérsékletem mint szokott! Nem fáztam meg meg ilyesmi, de olyan mintha forróbb lennék.
2008. szept. 19. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

ELőző válaszoló vagyok,ez jó jel,én pé után szinte mindíg fáztam,néha megmértem délután 37,3 körül volt,ébredési 37. Hétfőn lett pozitív a tesztem. Hajrá,szurkolok!

2008. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy van esélyed! Csak bízz magadban és a párodban! Nekem van pcos-os ismerősöm, aki már babás!
2008. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én bízok nagyon!!!


Remélem összejött a babóka!

2008. szept. 19. 17:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írj, mi lett!!!
2008. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!